Переваги натяжних стель

реклама

Переваги натяжних стельВ інтер’єрі сучасної квартири натяжна стеля міцно зайняв лідируюче місце. Кому з нас не хочеться мати практичний, надійний і до того ж красива стеля? Про натяжні стелі вже багато сказано, але хотілося б розповісти про очевидні переваги та недоліки натяжних стель і, само собою, зрозуміло, зробити висновок.

реклама

 

Основні переваги натяжних стель:

 • Така стеля не допускає скупчення пилу на своїй поверхні, завдяки тому, що характеризується відсутністю статичності. Ви не перестаючи зможете милуватися красивою і ідеально чистою поверхнею.
 • Надійний, довговічний обробний матеріал. Гарантійний термін експлуатування як мінімум десять років.Говорить це про те, що навіть після закінчення такого часу, у полотна залишаться незмінними технічні характеристики. Цей пункт є одним з найголовніших переваг натяжних стель, завдяки чому дана продукція користується широким попитом. 
 • При усадці будинку тріщини на такому стелі не з’являються, що не буде обсипатися, як штукатурка, що не відклеїться, як шпалери і не потріскається.
 • Визначальний плюс — створення фантастичного інтер’єру, всі вади основної стелі приховані, така стеля порадує вас своєю ідеальною поверхнею. Економія грошей на ремонтні роботи, що проводяться при вирівнюванні основної стелі.
 • У полотна відсутня схильність до деформації (розтягнення, провисання). Відгуки про провисанні натяжної стелі означають тільки одне — заміри та монтаж проводили у виконання недосвідчені майстри. У разі, коли робота виконана кваліфікованими фахівцями — скарги про провисанні відсутні.
 • Різноманіття фактур і за кольоровою гамою — з малюнком і без нього, матові або глянцеві, докладний опис можна отримати на тій фірмі, яка встановлюватиме натяжна стеля. Фотодрук на таку стелю дасть можливість зробити інтер’єр вашого житла оригінальним. Слід згадати про те, що інтенсивність кольору з часом не змінюється. Полотно не вицвітає і не блідне.
 • Комбінація різних гіпсокартонних конструкцій для натяжних стель та вбудованих освітлювальних приладів, дають найширший діапазон для фантазії дизайнера.
 • Встановлюються вони дуже швидко, на виробництво плівки для монтажу йде пару днів з моменту замовлення. А на установку всього лише пару годин (до десяти квадратних метрів) і тільки лише один робочий день на приміщення площею до 40 квадратних метрів.
 • Встановити натяжна стеля можна фактично на будь-якій стадії ремонту.
 • У житловому приміщенні з вже закінченим ремонтом немає необхідності навіть забирати меблі.Процедура проводиться без зайвого будівельного сміття, дискомфорт для господарів зведений до мінімуму.
 • Безперечним плюсом натяжної стелі є те, що він відмінно захистить від потопів сусіда з верхнього поверху. Стеля здатний витримати значну кількість води, а фахівець, викликаний на будинок, усуне воду, потім поверне колишній вигляд стелі. У той час як меблі, оздоблення підлоги і стін не постраждає.
 • Натяжна стеля можна встановити фактично у всіх кімнатах вашого будинку. У кухні він рятує від скупчення жиру і пара, натяжний полотно у ванній захистить від конденсату, в гостьовій кімнаті підкреслить чудовий інтер’єр, в спальні забезпечить спекотні ночі (симпатичне затінене відображення) і подарує солодкий сон.

 

Основні недоліки натяжних стель:

 • Існує ризик псування полотна. Не слід кидати гострі предмети в стелю. Знімати карнизи потрібно дбайливо. Пробка від шампанського, стрельнувшій в стелю, що не порве полотна, але гостра викрутка зробить це запросто.
 • ПВХ полотно не витримає температуру більше шістдесяти градусів і не менш нуля градусів тепла, тому не доцільно встановлювати в лазнях і на відкритому балконі.

Сучасний натяжна стеля володіє привабливою собівартістю. Якщо порівнювати із собівартістю установки інших добротних стельових конструкцій (додайте ще витрати на те, щоб вирівняти основний стеля), натяжні стелі істотно виграють. Зверніть увагу на той факт, що на довгий час відпадає думка про ремонт або ж реставрації обробки у стелі.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *