Переваги обробки ванної кімнати пластиковими панелями

реклама

вана

Ремонт у ванній — це дороге і трудомістке задоволення. Однак знизити витрати допоможуть панелі ПВХ. Ванна кімната з пластикових панелей виглядає оригінально і красиво, а популярність даного матеріалу з кожним днем зростає.

Це, перш за все, пояснюється його високою якістю, доступною ціною і багатим розмаїттям.Пластикові панелі не боятися вологості, перепадів температури і без праці монтуються у ванній. У процесі їх застосування поліпшується тепло-і звукоізоляція в приміщенні, ховаються різні комунікації і дефекти поверхні. 

Пластикові панелі для ванної кімнати можуть бути екологічними. Їх якість можна визначити дуже просто — за запахом. Як правило, якщо пластик відповідає всім нормам і правилам, то він не виділяє ніяких сторонніх запахів і абсолютно нешкідливий для здоров’я людини.

реклама

Обшивка ванної кімнати пластиком — це простий і доступний кожному спосіб дешево і красиво відремонтувати ванну кімнату. Панелі ПВХ можна використовувати як для обробки стін, так і стелі. Особливих навичок тут не потрібно, головне, слідувати основним правилам і мати всі необхідні інструменти. Ванна кімната — це саме вологе приміщення в будинку.

У зв’язку з цим, цю особливість необхідно враховувати при ремонті і виконувати обробку так, щоб через стики панелей всередину не могла просочуватися рідина і на стіну не з’явився паразитний грибок. Щоб цього не сталося, з’єднання найкраще добре промащувати силіконовим герметиком. Не слід забувати і про дизайні ванної кімнати.

Облицювання ванної пластиком починається з підготовчих робіт. Насамперед необхідно зробити спеціальний каркас, до якого надалі будуть кріпитися панелі. Якщо ж стіни мають ідеально рівну поверхню, то в такому випадку пластикові панелі можна клеїти відразу на рідкі цвяхи, але таке буває вкрай рідко.

Каркас необхідно зробити з профілю (оцинкованого або алюмінієвого) і з пластикових рейок.Але найпростіше здійснювати монтаж панелей ПВХ саме до дерев’яних рейок. Однак їх необхідно спочатку ретельно просочити спеціальним антисептичним розчином для того, щоб висока вологість їх не зруйнувала. Або ж схилитися все-таки в сторону металевого або пластикового каркаса.

Так як панелі самі по собі досить тонкі, відстань між рейками каркаса не повинно перевищувати 40 см. Якщо необхідно, панелі легко обрізаються і підігнати під потрібний розмір. Всі кути і зазори можна закрити спеціальними куточками, планками і плінтусами.Зрештою у вас вийти красивий і стильний дизайн ванної кімнати з пластикових панелей.Недорогий ремонт зробить це приміщення більш теплим, затишним і сучасним.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *