Переваги світлодіодної стрічки. Поради щодо вибору даного виду освітлення

Переваги світлодіодної стрічки. Поради щодо вибору даного виду освітлення

реклама

Раніше, ще років 15 тому єдиним джерелом світла в кімнаті була лише люстра, яка ніяк не вписувалася в загальний інтер’єр. Сьогодні більшість людей зовсім не купують даний освітлювальний прилад так як в продажу є так звані світлодіодні стрічки, які чудово вписуються в будь-який інтер’єр.
Підсвічування світлодіодною стрічкою дозволяє зробити в кімнаті ідеальне і рівномірне освітлення так як світлодіоди на стрічці розташовуються на однаковому друг від друга відстані. Давайте далі ми з вами розглянемо переваги світлодіодної стрічки.

Переваги

  • світлодіодну стрічку дуже легко встановлювати так як зворотний бік має липку основу, яка дозволяє без особливих проблем клеїти її наприклад до стелі або до стіни;
  • дуже довгий термін служби, за словами виробників цих стрічок, лампочки можуть працювати більше 500000 годин;
  • низька вартість;
  • великий вибір кольорів;
  • мінімальне споживання електроенергії, що є на сьогоднішній день величезним плюсом;
  • даний вид освітлення неможливо зламати або пошкодити.

Тепер ви знаєте, що дане освітлення все таки перевершує звичні нам люстри, тепер розглянемо те як же правильно підібрати цю світлодіодну стрічку адже їх у продажу повно і всі вони один від одного ніж те відрізняються.

При виборі даного типу освітлення особливу увагу рекомендується звертати на колір, якщо ви хочете щоб у вас лампочки горіли зеленим або блакитним кольором, то варто купувати стрічки, на упаковці яких написано «Колір світлодіодів — зелений».

реклама

Варто також звернути увагу на щільність розташування діодів. Найбільш затребуваними є стрічки з щільністю в 120 і 60 діодів на один метр. Чим більше діодів в одному метрі стрічки тим яскравіше буде освітлення.

Якщо ви хочете щоб світлодіодна стрічка час від часу змінювала кольору, то потрібно буде придбати спеціальний контролер, тому при виборі стрічки запитайте у продавця, що купується вами стрічка сумісна з контролерами або ж немає.

На цьому все, ми дуже сподіваємося, що наші рекомендації були вам корисні. Якщо у вас виникнуть питання, пишіть.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *