Переваги та недоліки пальового фундаменту

Переваги та недоліки пальового фундаменту

реклама

В останні роки багато багато людей для свого майбутнього будинку воліють фундамент палі, хоча є категорія людей, які в цьому виді фундаменту бачать тільки одні недоліки.

Але насправді ж все не так вже й погано, у даного виду є велика кількість і позитивних сторін, давайте ми з вами трохи нижче розглянемо і переваги і недоліки окремо.

реклама

І в кінці цієї статті зробимо висновок, так варто встановлювати даний вид фундаменту або ж все таки варто придивитися іншим видам.

Переваги

  • Фундамент палі дуже легко зібрати, він дуже надійний і практичний. Більш того даний вид не вимагає установки будь-якої додаткової несучої конструкції і будинок на нього можна ставити вже через тиждень після завершення робіт;
  • Термін експлуатації пальового фундаменту становить близько 100 років, що є величезним плюсом, яким не володіють більшість інших видів;
  • Під час установки фахівці можуть відразу ж зайнятися монтажем опалювальних і газових труб.

Як бачите переваги дуже навіть значимі, а тепер розглянемо недоліки.

Недоліки

  • Фундамент палі схильний до корозії, хоча цього можна уникнути якщо антикорозійну обробку виконати якісно;
  • Для установки паль необхідна спеціальна техніка, а це знову ж зайві фінансові витрати.

І наостанок хотілося б сказати, що фундамент палі не так вже й поганий, самі ж бачите, що переваг більше ніж недоліків. Що стосується недоліків, то вони не так вже й значні, наприклад якщо ви правильно виконаєте антикорозійну обробку, то у вас з експлуатацією даного виду фундаменту проблем ніколи не виникне. Він витримає будь-яку вагу будинку і до того ж прослужить більше ста років.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *