Перевага індивідуального опалення

реклама

Перевага індивідуального опаленняПрийшов час перевороту в роботі ЖКГ — людям набридло до самої зими сидіти без опалення й мерзнути, або задихатися від духоти з включеним опаленням влітку. У ЖКГ свої графіки подачі і відключення тепла, які не влаштовують мешканців, тому власники квартир встановлюють індивідуальне опалювальне обладнання.

Установка індивідуального опалення складна і небезпечна робота. Необхідно підготувати всі умови для правильного монтажу та безпеки при користуванні. Провести монтаж індивідуального опалення допоможуть кваліфіковані фахівці, що не вперше займаються подібного роду роботами з автономними опалювальними системами.

реклама

Перш ніж вводити в експлуатацію нову систему опалення потрібно перевірити вентиляцію. При неробочий вентиляції з’являється висока ймовірність отруєння чадним газом. 

Встановлюючи автономну систему в своїй квартирі, людина бере на себе додаткову відповідальність за безпеку жителів свого будинку. Потрібно завжди пам’ятати про техніки безпеки. Для системи опалення, як правило, використовують газове обладнання, купити газовий котел можна в магазинах побутової техніки або спеціалізованих магазинах з продажу газового обладнання. Найголовніше, перевірити наявність сертифіката якості. Для опалення квартир в багатоповерховому будинку використовують настінний котел, він займає менше місця. Купити настінний котел не важко, це одна з найпоширеніших моделей в магазинах. У приватних будинках для монтажу опалювальної системи варто купити підлоговий котел. 

Мати в будинку або квартирі індивідуальне опалення дуже зручно, є можливість регулювати температуру кожної кімнати індивідуально, в місцях підвищеної вогкості встановити більше опалювальних елементів, що запобіжить вогкість і поява грибка. З автономною системою опалення ваші діти буду рідше хворіти. Проблеми, підстригають на переході до власної системи опалення. Для того щоб зробити таке опалення в квартирі, необхідно дозвіл сусідів, які можуть не погодиться на переробку. У Житловому кодексі РФ є ст.26, яка говорить, що господар квартири не може добровільно без особливого дозволу адміністрації відмовитися від загального опалення. Припинення опалення однієї квартири порушується регулювання тепла в інших квартирах, які можуть не догріває або перегріватися.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *