Переваги та недоліки Розумного будинку

реклама

Розумний будинок«Розумний будинок» можна не тільки побудувати з нуля, але і впровадити на базі звичайної квартири під час проведення капітального ремонту, так як потрібна прокладка багатьох комунікацій, що забезпечують безперебійну роботу системи. І в тому і в іншому випадку «розумний дім» має переваги і додаткових функцій в порівнянні зі стандартним житлом.

 

Комфорт

Це першорядне перевага «розумного будинку», завдяки якому дана система здобула велику популярність. Користувачі можуть управляти системою опалення та кондиціювання, мультимедійними пристроями, освітленням і домофоном без особливих зусиль за допомогою кнопкового пульта управління або, що більш поширено, розробці сценаріїв роботи всіх компонентів системи. Все це значно полегшує життя власникам житла і не вимагає від них постійної участі в створенні комфортної і затишної атмосфери в квартирі. 

 

Безпека

реклама

Система «розумний дім» укомплектована передовими пристроями, що забезпечують захист і цілісність вашого майна. Це датчики руху, камери відеоспостереження, пристрої фізичної та психологічної атаки. Охоронна система не тільки виявить зловмисників і повідомить в міліцію про несанкціонований вторгненні, але і виведе злочинців з ладу за допомогою застосування газу, шумових ефектів, світла.

Також не варто забувати про систему пожежної безпеки та контролі за поломками системи опалення та водопроводу. Розумна система вчасно виявить вогонь або текти води і зробить ряд заходів для вирішення цих проблем. 

 

Загальнодоступність

Сьогодні будь-який користувач з легкістю освоїть ази керування «розумним будинком», а літніх людей зацікавить більш легке голосове управління. Витрати, понесені на придбання та монтаж системи, окупляться внаслідок високої ефективності будинку. Так, наприклад, запрограмувавши систему на щоденний полив газону, ви звільняєте не тільки свій час, але й заощаджуєте свої сили. 

 

Ефективність

Підвищена енергоефективність будинку дозволяє не тільки економити електроенергію, але і збільшує термін служби опалювальних приладів внаслідок роботи в економному режимі. «Розумний будинок» в автоматичному режимі включає систему опалення або кондиціонування при відхиленні температури повітря від закладених в програму порогових значень. Завдяки автоматичному управлінню світлом, власників будинку не турбує думка про вимикання світла в кімнатах, адже це, як і багато іншого, зможе виконати система «розумний дім» самостійно.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *