Підключаємо душову кабіну: покрокова інструкція

Підключаємо душову кабіну

реклама

Питання — як підключити душову кабіну, ділиться на дві частини, так як підключати кабіну треба не тільки до водопровідних труб і каналізаційній системі, а й до електричної мережі?

 

Попередня збірка

Перш ніж зайнятися монтажем кабіни на відведеному їй місці, є сенс частково зібрати її на зручній майданчику. Це дозволить заздалегідь перевірити справність і сумісність її деяких пристроїв і вузлів. Перш за все, слід відрегулювати ніжки піддону, щоб надати йому строго горизонтальне положення. Потім, після приєднання зливу до донного клапану, треба залити два — три відра води в піддон. Це дозволить виявити можливі течі в місцях з’єднань.

Потім, окремо від піддону, збираються верхній купол і стінки для душової кабіни. Після чого електропроводка кабіни через подовжувач підключається до мережі. Цей прийом дозволяє перевірити справність освітлення кабіни, а так же її радіо і вентилятора.

Після цієї перевірки можна починати монтаж душової кабіни на її постійному місці.

реклама

 

Підключаємо душову кабіну до електромережі

Будь-яка душова кабіна повинна мати пряме підключення за допомогою окремого мідного кабелю до електрощита. При цьому підключення обов’язково проводиться на двополюсної автомат через УЗО. Відстань від розеток і вимикачів до душової кабіни не може бути менше 60 см. Якщо кабіна оснащена светоустановкой, необхідно упевнитися в тому, що вона як слід захищена від вологи.

 

Підключаємо душову кабіну до водопроводу та каналізаційної системі

Підключення до водопроводу може проводитися при посередництві гнучких шлангів з підходящими роз’ємами. При цьому довжина шлангів повинна бути, як мінімум, 1,5 м. Це дозволить в майбутньому без перешкод проводити профілактичний огляд і плановий ремонт кабіни.

На водопровідні труби необхідно поставити фільтри для механічного очищення.

Підключення зливу піддону до каналізації проводиться за допомогою труби з відповідним перехідником. Піддон, природно, повинен бути вище рівня каналізаційної труби.

Після закінчення монтажу слід пустити воду з сильним напором, перевірити з’єднання труб і клапанів. Після чого, в разі виявлення, усунути течі. Через добу необхідно повторити тестування системи.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *