Підлогові покриття для дому

реклама

Підлогові покриттяПідлогове покриття є найважливішим елементом облаштування будь-якого будинку. На сьогоднішній день існує величезна кількість видів покриттів. Перш ніж перейти до укладання підлогових покриттів, визначитеся, чи підійде воно для тієї чи іншої вашої кімнати.

Пол в передпокої схильний високому навантаженні: окрім інтенсивного стирання, на нього впливають також бруд з вулиці, волога і інші несприятливі чинники. Отже, наповнюючи покриття повинне не вбирати бруд, відрізнятися стійкістю, легко піддаватися прибиранню. Більш того, передпокій — перше, що «кидається» в очі гостям, що входять в будинок, а тому підлога тут має бути також і красивим. Всі перераховані достоїнства має якісний ламінат.

Переходимо до кухні. У даному приміщенні часто на підлогу потрапляють жир, вода, всілякі чистячі засоби, особливо в районі раковини і плити. Оптимальним вибором стане керамічна плитка, ламінат, керамограніт. Поверхня покриття повинна бути злегка шорсткою і матовою, щоб запобігти ковзанню. 

Для ванної кімнати з її підвищеною вологістю потрібно таке покриття, яке не ковзає, не боїться води і буде комфортним для босих ніг. Зупиніть вибір на керамічній плитці, водостійкому ламинате, керамограніте.Більш екзотичними варіантами можуть бути водонепроникні види ворсових покриттів або мармолеума.

Вітальня, де нерідко пересувається меблі і упускає посуд в періоди сімейних урочистостей, повинна мати гарний і міцний підлогу. Це означає, що краще художнього паркету, нічого не знайти.

реклама

Дитячі кімнати та спальні повинні мати максимальний комфорт. У таких кімнатах не так велика механічне навантаження на підлогове покриття, як в інших приміщеннях, тому заради приємних відчуттів можна і міцністю поступитися. Самим практичним варіантом для дитячої стане ламінат. У спальні для дорослих доречний паркет з м’яких сортів дерева. Чудово підійде ворсове покриття: воно має хорошу звуко-і теплоізоляцію, приємно на дотик, не вимагає частого прибирання.

Для обробки міжповерхових сходів найчастіше вибираються ламінат або килимові покриття — це залежить від того, наскільки сходи інтенсивно використовуються.

Купуючи підлогові покриття для дому, враховуйте ряд критерій. На першому місці, безумовно, естетика.Тут покладайтеся на індивідуальний смак, тому можна обійтися без будь-яких рекомендацій. Крім того, підлога повинна бути безпечний для здоров’я, тобто виготовлений з екологічно чистих матеріалів, відповідних санітарно-гігієнічним нормам. Саме підлогове покриття повинне також добре протистояти вбиранню і накопиченню вологи, що створює сприятливі умови для розвитку хвороботворних бактерій.

Важливо звернути увагу і на те, що не доставить чи вбрання підлогове покриття незручностей іншим членам вашої родини (літнім людям, маленьким дітям). Уникайте матеріалів із слизькою поверхнею.Враховуйте також наявність домашніх тварин, адже їхні гострі кігтики можуть зіпсувати поверхню. Вдалим варіантом можуть стати натуральний камінь, керамічна плитка, ламінат. М’які покриття, такі як ковролін, спінений лінолеум і пробка, не підійдуть.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *