Підвіконня для дерев’яних вікон

реклама

Підвіконня для дерев'яних віконДерев’яні вікна здатні перетворити квартиру або будинок, додати їм комфорт завдяки відмінній захисту від сторонніх звуків, шуму і пилу. Від якості вікон безпосередньо залежить атмосфера в будинку або квартирі. Але не варто забувати і про такий елемент як підвіконня. Крім декоративної функції вони дозволяють розмістити на них квіти та інші аксесуари. Тому для підвіконь важлива міцність.

Сучасні підвіконня виробляють з різних матеріалів, наприклад, ДСП, пластику, штучного каменю і т.д. Підвіконня відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але і зносостійкість, якістю і ціною. Але найбільш поширеними є дерев’яні підвіконня. 

Самими доступними є ПВХ вироби. Всі вони виробляються з пластику, але за якістю можуть відрізнятися, залежно від виробника. Як правило, недорогі моделі мають нетривалий термін експлуатації. Через кілька років використання вони покриваються подряпинами, тріщинами, іноді ламаються і продавлюються, особливо якщо поверхня велика. Більш дорогі вироби експлуатуються куди довше. 

реклама

Підвіконня можуть робитися з ДСП. Підвіконня з цього матеріалу є більш міцними, ніж пластикові. Адже сполучні смоли надають їм зносостійкість, а також твердість. 
Вироби з штучного каменю завойовують все більшу популярність. Власники квартир, офісів, будинків воліють моделі, зроблені під мармур, малахіт і інші природні матеріали.

Але само затребуваними є підвіконня з натуральної деревини. 

Якість таких виробів безпосередньо залежить від використовуваної деревини. Саме від неї залежить довговічність, міцність, декоративні якості виробу. Доступним варіантом є сосна. Більше дорогими варіантами є бук, дуб і сибірська модрина. Дешевий варіант дерев’яного підвіконня купувати не рекомендується, так як на них можуть залишатися сліди від горщиків та інших предметів. 

Сьогодні практично в кожному приміщенні є підвіконня, тому важливо вибирати якісні та красиві варіанти даних виробів, адже вони впливають на сприйняття всього інтер’єру.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *