Підвіконня: пластик, дерево або камінь?

реклама

підвіконняВікно без підвіконня втрачає свій естетичний вигляд. Та й не тільки вікно, але і інтер’єр приміщення буде не закінченим, якщо відсутня підвіконня.

 

ПВХ 

Дешевий і при цьому практичний пластиковий підвіконня найкраще встановлювати разом з вікном і вузькі всередині. Монтаж не представляє складності і не вимагає ніяких особливих приспо-собления — окрім тих випадків, коли вам потрібно укріплений підвіконня. Пластик довговічний, стійкий до вигорання, водонепроникний, його можна мити будь-якими засобами; правда, він не любить навантаження. Більшість марок виробляють якісний профіль ПВХ у вигляді смуг довжиною від 4 до 6 м, шириною від 11 до 60 см, товщиною від 18 до 22 мм. Додатково до профілю ви-пускаються торцеві заглушки (які оформляють підвіконня з двох сторін) і стикувальні елементи. 

 

Дерево 

Дерев’яні підвіконня міцні й довговічні, хоч і бояться перепадів вологості, можуть при цьому розтріскатися. У зв’язку з цим їх потрібно покривати захисними складами і лаком. 

Випускаються дерев’яні підвіконня у вигляді клеєного чи цільного масиву із сосни, ясена, дуба, бука, вишні та інших видів деревини. Полотно ретельно обробляють, висушують і покривають спеціальними захисними складами на мінеральних маслах, воску і т.д. Завершальний етап обробки — покриття декількома шарами спеціального лаку.

реклама

 

підвіконня з дерева

В ряду дерев’яних підвіконь є і бюджетний варіант — підвіконня з МДФ, покриті натуральним шпоном. На вигляд практично неможливо визначити, чи зроблений підвіконня з дерева або покритий шпоном, особливо здалеку, тому такі підвіконня користуються попитом. 

 

Камінь 

Найдорожчі підвіконня — кам’яні. Вони підходять чи не до будь-якого інтер’єру і не до кожного вікна, але якщо вже «вписуються», то надають оригінальність всьому стилю оформлення. 

Для їх виготовлення використовуються такі види каменю, як мармур, граніт, онікс і т.д. Мармур розкішно виглядає при будь-якому освітленні і обрамленні завдяки своєму ніжному кольором і вишуканим прожилкам, граніт — самий твердий матеріал, який буде служити вам довгі роки, онікс має часткової прозорістю, через що при правильній підсвічуванні здається легким і повітряним. 

Для виготовлення підвіконь також використовується штучний камінь, основними достоїнствами якого є низька ціна і широкий вибір колірної гами, малюнка.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *