Пінопластові панелі

Пінопластові панеліПінопластові панелі отримали своє поширення в будівельних магазинах порівняно недавно. Вони відрізняються надзвичайно низькою ціною, завдяки чому мають велику затребуваність.

Зазвичай власники приватних будинків проводять утеплення фасаду будівлі, матеріали при цьому ушкоджуються в подальшому. Взагалі, різниці в місцях утеплення (внутрішньої чи зовнішньої) особливої немає, тому варто зупинити вибір на внутрішньому утепленні, а саме на пінопластових панелях для стін.

Для монтажу потрібні наступні матеріали та інструменти:

  • Шпатель (ширина від 5 до 10 см)
  • Зубчастий шпатель (ширина 20 – 25 см)
  • Гумовий валик (важкий) або кругла пляшка зі скла
  • Панелі з пінопласту
  • Плитковий клей
  • Фінішна шпаклівка
  • Сітка – серпянка
  • Тазик для розчину
  • Добре заточений ніж, що має змінні леза.

Слід приступити до підготовки стіни. Для початку потрібно видалити покриття з поверхні стін. Якщо стіни покриті шпалерами, їх потрібно очистити, але маленькі, трудноудаляємиє місця можна залишити.

Далі потрібно приступити до приготування розчину: для цього в тазик насипається плитковий клей, додається вода, згідно інструкції і розмішується до отримання однорідності маси складу. Розчин повинен мати густу консистенцію. Для вологоізоляції можна додати гідроізолірующій порошок.

Потім набираємо розчин за допомогою зубчастого валика і рівномірно змащуємо пенопластовую панель, з утворенням клейових смуг до повного заповнення. Потім слід міцно притиснути пінопластовий шматок до стіни. Далі за допомогою гумового валика, здійснюється обережне прокатування по панелі з сильним притискуванням. Вихід розчину за краї панелі свідчить про рівномірний заповненні поверхні під пінопластом. Таким чином, покривається вся стіна. При необхідності панелі пінопласту підрізаються ножем. При монтажі слід уважно спостерігати за установкою панелей на одному рівні, уникаючи скосів.Після поклейки панелей, використані інструменти промиваються і очищаються від розчину.

Далі слід зашпатлевать стіни. Для приготування суміші, потрібно в тазик налити воду і поступово засипати шпаклівку, постійно помішуючи. Готова суміш повинна бути середньо консистенції: ні рідкої, ні густий.

Далі, довжиною від стелі до підлоги відрізається серпянка і укладається внахлест на стиках, що не менше, ніж на 5 сантиметрів. Не обов’язково її укладати рівно. Потім шпателем береться невелика частина шпаклівки і наноситься на серпянку. Так, шпаклівка наноситься по всій площі, покритої серпянкой, з вирівнюванням сітки при її зміщенні. Після покриття всієї стіни дається час на її висихання. Подальші оздоблювальні роботи проводяться як звичайно.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.