Пластикові вікна для дачі

реклама

Пластикові вікна для дачіІснує думка, що встановлювати на дачі пластикові вікна — це недозволена розкіш. Дерев’яні, мовляв, і виглядають затишніше, і коштують вони значно менше, і, головне, вони набагато екологічніше. Проте чи так вірні ці судження?

Достатньо побіжного знайомства з одними тільки інтернет-магазинами, що пропонують дерев’яні та пластикові віконні вироби, щоб розвіяти перший міф. На сайтах, де здійснюється продаж пластикових вікон для дачі, ціни цілком порівнянні з продукцією з дерева. Особливо якщо не забувати про витрати на установку. 

реклама

Тепер зупинимося на інших перевагах пластикових вікон. Перш за все, вони не вимагають додаткового утеплення, адже на дерев’яних конструкціях забивання стиків є обов’язковою процедурою. Пластикові вікна не потрібно фарбувати або покривати лаком, їх колір не змінюється протягом десятиліть. Вікна ж з дерева вимагають періодичної обробки поверхні фарбувальними речовинами. До того ж, застосовувані фарби та лаки напевно містять речовини, несумісні з поняттям екологічності. 

Весь догляд за вікнами полягає в протиранні пилу і миття скла, що, за наявності сучасних миючих засобів, не займе багато часу і не зіпсує відчуття відпочинку. 

Важливим аспектом є і той факт, що вікна для дачі повинні бути стійким до різних атмосферних явищ. Якщо конструктивні елементи вікон виготовлені з цілісного, а не клеєного дерева, то дощ, сніг і сонце з часом зроблять свою справу: з’являться щілини, тріщини і деформації. Ці проблеми усуваються, зробивши замовлення пластикових вікон, які відрізняються підвищеною стійкістю до впливу навколишнього середовища. Пил, протяги і шум більше не проникатимуть в приміщення і створювати дискомфорт в умовах відпочинку за містом. 

Замовивши пластикові вікна для дачі з однокамерним склопакетом, можна домогтися економії коштів і забезпечити потрібний режим теплоізоляції, що, в кінцевому рахунку, продовжить дачний сезон до пізньої осені, скоротить витрати на опалення і підвищить захист будівлі в зимових умовах, коли опалення буде відсутній.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *