Пластикові вікна. Міфи і реальність

реклама

Пластикові вікна. Міфи і реальністьРозглянемо кілька моментів і помилок у змаганні між пластиковими вікнами і дерев’яними, кожен виробник хвалить свою продукцію, хто з них правий? Статистика — річ незаперечна: нині на заході сорок п’ять відсотків вікна з пластику, двадцять п’ять відсотків з алюмінію і двадцять вісім відсотків з дерева. Європа консервативніше, але і там йде впевнене зростання пріоритету металопластику.

Пластикові вікна випускаються з вимогами ГОСТ 30674-99. Пункт 5.1.6 вимагає застосування матеріалів, що відповідають вимогам санітарної безпеки, так що питання хімічних виділень повністю на сумлінності виробників. Вимагайте сертифікат на виріб. 

ПВХ вікна не «дихають». Той же самий СНИП вимагає наявності всередині віконних вентиляційних отворів. Звідси і факт запотівання скла. 

Те, що пластикові вікна можна виготовляти під будь віконний отвір довільної конфігурації і колірна гамма різноманітніше з кожним днем, навіть не піддається сумніву. 

реклама

Цінове питання. Так, спочатку нововведення обходилося недешево, але в останні роки ціна зрівнялася і спостерігається тенденція здешевлення пластикових аналогів дерев’яним. 

Встановлювати пластикові вікна не складніше дерев’яних, цей процес цілорічний, догляд за ними набагато простіше: Нетреба щорічна підфарбовування і замазка. Фірма виробник найчастіше гарантує безкоштовну установку, так що мусорза собою вони прибирають. 

Якісні вікна можна придбати в Сімферополі, заходите сюди і знайдете широкий вибір пластикових вікон. 

Те, що деякі виробники спекулюють на нових НАНО-технологіях, нібито використовуються при виробництві, що ж, «реклама-двигун торгівлі», просто виключіть їх з претендентів на Ваші покупки. Шкідливі виділення при впливі вогню, є такі, але озирніться навколо: п’ятдесят відсотків оточуючих Вас предметів-симбіоз з наявністю пластику. Цю проблему необхідно вирішити кардинально: встановіть недорогі пожежно-охоронні комплекси. 

Не хочеться, щоб вийшла хвалебна ода пластиковим вікнам, але те, що вони досить впевнено витісняють дерев’яні — це закономірний факт. Технології вдосконалюються, якість матеріалів неухильно підвищується. Навіть факт використання спеціального скла і товщиною більше п’яти міліметрів (що не рідкість) набагато простіше вирішити на металлопластиковом або алюмінієвому каркасі, ніж на дерев’яному, а віконні прорізи набагато більше стандартних, тоесть півтора метра на півтора метра. Метал-таки міцніше дерева. Втім, що обрати — судити Вам: покупець завжди правий.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *