Покращуємо інтер’єр кухні 6 кв м: корисні поради

кухня

реклама

У невеликій кухні можна ефективно використовувати навіть простір біля вікна, стільниця замість підвіконня — оригінальний і дуже ефективний спосіб використання площі невеликої кухні. Кухня 6 кв м — не вирок. Навіть в кухню 2 х 2 (4 кв м) можна вмістити все необхідне. Якщо ви будете використовувати сучасну вбудовану техніку і ергономічні меблі, кухня цілком може стати затишним приміщенням і гідним місцем для творення кулінарних шедеврів.

Способи розширення корисного простору

  • Спробуйте збільшити кухню за рахунок коридору або поєднати її з кімнатою. Якщо це неможливо, предусмотр відкидний або складаний столик для обідньої зони.
  • Замість підвіконня встановіть стільницю. Вона може служить і обіднім, і обробним столом.
  • Щоб зменшити глибину нижніх шаф. Стандартна глибина — 60 см, якщо ви Зменшіть її до 40 см, у вас буде більше місця для вільного простору.
  • Приберіть вхідні двері або перенесіть петлі, щоб двері відкривалися назовні.
  • Зверніть увагу на малогабаритну техніку. Наприклад, для кухні 6 кв м можна купити холодильник шириною 550 см і закріпити над ним мікрохвильову піч на кронштейнах або додатковий навісну шафу, оскільки такі холодильники зазвичай невисокі.
  • Замовляйте навісні шафи максимальної висоти, практично до стелі. На верхніх полицях ви можете розмістити те, що використовується НЕ щодня.

реклама

Якщо ви вирішите перенести холодильник на протилежну стіну в кухні або в коридор, ви можете виграти місце для розміщення продуктів і посуду.

Кухня з колонкою або холодильником при вході

Хочете отримати велику кількість містких шаф і велике робочий простір, розмістити різну техніку? Передбачивши в кухні два високих шафи (для колонки і для холодильника), ви зменшуючи робочий простір, але зате підвищуючи місткість гарнітура. Недоліком комплектації кухні з колонкою при вході вважається те, що довжина коридору збільшується, створюється гострий кут біля входу, приблизно на 15 см зменшується вільний простір кухні.

Кухня в одну лінію

Це найдешевший варіант кухні. Загальний розмір її менше, радіуси відсутні. Кухонний гарнітур дуже компактний. Перенесіть холодильник до протилежної стіни, ви отримаєте місткий шафи і велике робочий простір, зручне розташування варильної панелі і миття. Дизайн Кухня 6 кв м в цьому випадку може бути оформлений в стилі мінімалізму або хай-тек. Якщо ви вирішили залишити холодильник в складі гарнітура, зверніть увагу на вбудовану варильну панель і духова шафа, ширина яких всього 45 см. Доступ до мийки з одного боку обмежується стіною.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *