Покриваємо лаком двері

реклама

Покриваємо лаком дверіВи вирішили поставити вдома дерев’яні двері ? Вітаємо, Ви зробили відмінний вибір. Краса і комфорт Вам забезпечені. Але якщо двері — тільки дерево, без лакофарбового покриття, то для забезпечення довговічності і більшої естетичності Вам доведеться їх покрити лаком або фарбою. Зараз ми Вам розповімо, як правильно покрити двері лаком. Це зовсім не складно, але зажадає трохи часу і ретельності. Але результат, при хорошому підході Вас порадує.

Вам знадобиться нітролак, нітролазурь, паркетний лак , пензлики, мочалка, шматок безворсістой тканини і шліфшкурка № 150. 

реклама

Для початку треба надати двері колір. Вибір квітів дуже великий і імітувати можна будь-яку породу дерева. Для цього я використовував нітролазурь. В принципі, можна використовувати і морилки. Але мій вибір був такий. Колір треба брати на тон темніше, ніж Ви хочете отримати в результаті, тому що при шліфовці тон трохи втрачається. Для тонування, я використовував мочалку, на яку натягнув шматок безворсістой тканини. Результат — ніяких смуг і розлучень. Колір гарний і чистий. Можна, в принципі, і не використовувати тон. Тоді у Вас вийдуть двері натурального кольору деревини.

Коли двері оттоніровани їх треба покрити нітролаком, щоб підняти ворс. Покриваємо звичайної пензликом в один шар. Цей лак швидко сохне і через дванадцять годин можна приступати до шліфування. Шліфуємо наждачним папером № 150. У результаті отримаємо двері з ідеально гладкою поверхнею. І нарешті, треба покрити двері будь-яким долгосохнущім, безбарвним лаком. Я користувався паркетним лаком Marshall. Покриваємо також пензликом в один шар. Цей лак для дерева лягає дуже рівно і робить гарну поверхню

Ось і все. Коли лак висохне, Ви отримаєте гарні двері потрібного Вам кольору, які прослужать Вам дуже довго. Бажаємо удачі у Ваших починаннях.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *