Поради щодо вибору якісних пластикових вікон

реклама

якісних пластикових віконНарешті прийшов час замінити старі дерев’яні вікна на нові металопластикові. Здавалося б на перший погляд все дуже просто. Але ви все частіше починаєте задаватися питанням як, же все-таки правильно вибрати якісні вікна пластикові? І якщо ви вже читаєте цю статтю, значить, це питання вже підіймалося раніше, і ми сподіваємося, що інформація, отримана тут, стане вам корисною.

Менеджерами багатьох компаній була помічена одна характерна особливість. Більшість потенційних покупців, як правило, мають дуже слабке уявлення про те, що таке сучасне металопластикове вікно. Для пересічного клієнта вибір в основному робиться виходячи з ціни готового виробу, що є не зовсім правильним. Тут кілька дуже важливих моментів. Потрібно вибрати не тільки фірму, але і профіль, а також комплектуючі вашого майбутнього вікна. Бажано заздалегідь ознайомиться з ДСТУ з встановлення та експлуатації металопластикових конструкцій. Почитати інструкції про те, навіщо потрібні укоси і відливи. Яку функцію вони виконують. Добре, коли покупець грамотно підходить до даного питання. Адже він завжди повинен знати, за що платить свої гроші.

реклама

 

Отже, на що потрібно звернути свою увагу в першу чергу? 

Для початку необхідно визначитися з критеріями вибору. Що конкретно ви хочете отримати від вашого вікна. Яка форма, колір, матеріали, тепло і шумоізоляція. Виходячи, з цих параметрів вже можна хоча б попередньо підібрати потрібну вам комплектацію. Безумовно, це докорінно вплине не тільки на якість, але і на ціну готового виробу. 

Спочатку більшість людей змінюють свої старі дерев’яні вікна з тієї причини, що вони мають погану теплоізоляцію. Цей параметр дуже важливий і безпосередньо залежить не тільки від самого склопакета, але і конструкції в цілому. Хоча сам склопакет займає у віконному блоці приблизно 75% від загальної площі. Вони бувають однокамерні та двокамерні. Іноді на внутрішню частину склопакета наноситься спеціальне напилення, завдяки якому теплові втрати скорочуються майже вдвічі. Є ще один варіант, це коли простір між двома стелами заповнюється інертним газом. Правда, в такому випадку необхідна висока ступінь герметичності, яку досягти в таких конструкціях досить не просто. При використанні двокамерних склопакетів навантаження на петлі, а також на всі поворотно-відкидні механізми значно збільшується. Тому тут фурнітурі варто приділити підвищену увагу. 

І наостанок це, звичайно ж, ціни на вікна бувають найрізноманітніші. У солідній компанії вони вже давно сформувалися і якщо вам пропонують, знижку в 50% будьте впевнені, виріб виготовлений з дешевого профілю з китайською фурнітурою.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *