Проводимо газ

реклама

Проводимо газГазифікація приватного будинку — іноді дуже складний і дорогий процес. У цій статті ми поговоримо про підключення газу до приватного будинку і прокладці газопроводу.

Для вбудовування газопроводу необхідно знати, хто є власником. Як правило, «ГорГаз». Ви повинні мати дозвіл від власника, щоб врізати газопровід. Якщо власник газопроводу дав свою згоду, то наступний крок — ви повинні звернутися в проектну організацію, яка розроблятиме проект газифікації вашого будинку і його підключення до газопроводу.

 

Надземний або підземний газопровід?

реклама

Газопроводи можна розділити на підземний і надземний. Якщо газопровід підземний, то вступну частину газопостачання будинку встановлюємо біля сходів, якщо газопровід надземний, то встановлюємо в стіні кухні.

Підземний вид трубопроводу є більш дорогим, але в той же час, труби проходять під землею, тому більш захищені і служать набагато більше.

З метою здійснення проводки трубопроводу природного газу під землею, необхідно подбати про те, щоб з цього ділянці дороги проїзд був заблокований, організація, відповідальна за реалізацію трубопроводу, за допомогою проектів доріг складає план місцевості з метою розміщення обладнання, а також відображає в плані геометричні дані , які прилягають до будинків, що дозволяє правильно організувати розташування дорожніх знаків, з метою обмеження руху на ділянках, де буде здійснюватися монтаж підземних трубопроводів. Ця схема заборони руху повинна бути узгоджена з ГИБДД, в результаті чого має бути виданий ордер на виконання робіт з монтажу підземного газопроводу.

Щодо надземного трубопроводу Ви повинні знати, що він більше схильний до корозії, а й великою перевагою вважається легка форма підключення. Крім того, цей газопровід є більш зручним для огляду і ремонту території і його установки. У разі витоку газу з надземним газопроводом легше вирішити проблему.

Зрештою, ми виявили, що при газифікації будинку необхідно:

  • проектна документація;
  • врізка у вуличний газопровід;
  • розгалуження газових мереж всередині будинку;
  • установка газового обладнання.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *