Прибудови до житлових будинків

житлового будинкуУ процесі експлуатації заміського будинку або, приміром, зміни власника, з’являється потреба в реконструкції або в прибудові нових приміщень. Прибудова до житлового будинку здійснюється на рівні першого поверху і може бути у вигляді балкона, лоджії, кімнати, веранди, тераси, гаража, котельні, ганку, зимового саду, лазні, сауни, басейну. Призначення прибудови може бути найрізноманітнішим, головне, щоб зведена вона була якісно і виглядала естетично.

 

Будь прибудова до житлового будинку потребує узгодження з органами місцевого самоврядування та рядом інших інстанцій. В іншому випадку вона буде вважатися самовільної або незаконною. А це може загрожувати власнику великим адміністративним штрафом або навіть судовим рішенням про знесення прибудови, причому за свій рахунок.

Прибудова впливає на технічні та експлуатаційні характеристики будівлі, а також змінює фасад і загальну площу житлового будинку. Це відносно швидкий і недорогий спосіб збільшення житлової площі.

Майте на увазі, що будівництво прибудови включає всі види будівельних робіт: проект, його узгодження, зведення фундаменту, стін, покрівлі, зовнішню і внутрішню обробку. Напевно потрібно проведення електрики, а, можливо, води та опалення. Прибудова може бути житловим і нежитловим приміщенням.

Крім того, новий об’єкт і вже існуючий повинні представляти собою, в кінцевому рахунку, єдине ціле.

Прибудова може прикрасити будинок і зробити його вигляд більш індивідуальним. А може, навпаки, зіпсувати і викликати подив своєю невідповідністю.

Якісна прибудова може стати рівноцінною житловою кімнатою і родзинкою Вашого заміського будинку. Прибудова, зведена з порушенням будівельних норм, навпаки, виявиться додатковою проблемою, дратівливою мешканців.

Для того, щоб уникнути можливих будівельних помилок, заздалегідь потрібно розробити проект, ретельно продумати дизайн, функціонал і архітектуру приміщення до дрібниць.

Щоб уникнути ефекту несумісності, будівельний матеріал для зведення прибудови слід вибирати той же, з якого зроблено основну будівлю.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.