Радіатори опалення

реклама

Радіатори опаленняРано чи пізно, але все радіатори опалення мають властивість виходити з ладу. І коли таке питання починає всерйоз хвилювати господаря оселі, у якого раптом продірявилися сталеві труби і чавунні радіатори опалення, то йому, безумовно, доведеться звернути увагу на інші види радіаторів опалення. Їх називають сталевими і біметалічними радіаторами.

 

У чому полягають їх переваги? 

Сталеві радіатори цінуються в першу чергу тим, що вони мають вкрай низьким рівнем теплової інерції. І коли постає питання вибору наступних типів радіаторів, то вони можуть виявитися найбільш оптимальним варіантом. Тобто, якщо в приватному будинку або міській квартирі буде циркулювати теплоносій невисокої температури, то сталеві радіатори зможуть швидко прогріти будь прилеглі приміщення. 

Крім того, на їх користь варто записати невисоку ціну, яку може дозволити практично кожен господар власного житла. І якщо враховувати ціни з чавунними або алюмінієвими радіаторами, то їх сталеві аналоги виявляються поза конкуренцією. 

реклама

Але сталеві радіатори мають один вельми серйозний недолік — вони вкрай погано реагують на підвищений тиск теплоносія. І якщо в будинку періодично спостерігаються сильні гідроудари, то можна і потрібно остаточно переходити на біметалічні радіатори, здатні з легкістю витримувати тиск теплоносія вище 40 атмосфер. 

 

З чого складається така міцність? 

У першу чергу варто підкреслити основний елемент — це міцна сталева труба з нержавіючої сталі. Але однієї труби для ефективного опалення може виявитися явно недостатньо. І тому виробники закривають дану сталеву трубу вкрай ефективним з точки зору теплової віддачі алюмінієвим ребрами. І на виході виходить дійсно гарний і високоефективний біметалічний радіатор опалення, однаково придатний як для міських квартир, так і для приватних будівель.

Якщо попередні версії біметалічних радіаторів відрізнялися досить невибагливим зовнішнім виглядом, оскільки алюмінієве ребра виготовлялося відкритим, то останні версії біметалічних радіаторів мають одну суцільну стінку з лицьового боку, що дозволяє на порядок краще інтегруватися в дизайн будь-якого, стильно виглядає приміщення.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *