Ремонт фундаменту будинку своїми руками

Ремонт фундаменту будинку своїми руками

реклама

Дуже часто буває таке, що людина побудувала великий будинок або котедж, а через років п’ять зауважив, що фундамент тріснув. Від побаченого у багатьох починається паніка, у всьому починають звинувачувати будівельників і шкодувати про витрачені на будівництво гроші.

Якщо подумати, то здається, що основу будинку починають ніяк неможливо так як вона розташовується на самому низу. Його і не поміняєш і будинок розбирати, не варіант.

Насправді, основу будь-якої споруди можна полагодити, для цього не потрібно докладати будь-які зусилля і витрачати величезні суми грошей. Нижче ми вам розповімо як це зробити.

Отже, основа споруди в основному тріскається через те, що в процесі будівництво використовували занадто дешевий цемент, не дочекалися поки розчин остаточно затвердіє і почали зведення стін або ж просто будинок вийшов дуже важким.

реклама

Якщо тріщини занадто слабкі, то досить виконати посилення фундаменту , для цього потрібно придбати арматурну сітку і обшити їм фундамент. Після цього сітку необхідно покрити розчином з цементу і піску.

Якщо є розломи і тріщини досить великі, то потрібно буде приготувати якомога більше розчину і бажано щоб він вийшов більш рідким. Далі очищаємо все розломи і тріщини від піску і трави, якщо вони там є.

Через трубочку заливаємо розчин в тріщини, чекаємо поки підсохне і повторюємо процедуру так як після висихання, занадто рідкий розчин втратить свій обсяг. Що стосується розломів, то їх можна замазати густішим цементним розчином, ну а після завершення всіх робіт можна буде про всяк випадок виконати посилення, про який ми вже писали трохи вище.

На цьому все, сподіваємося, що у вас все вийде. Головне дотримуйтесь наших інструкцій.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *