Реставрація та ремонт балконної плити

реклама

ресставрация балконной плитыБалкон — площа, огороджена по периметру поручнями висотою близько одного метра. Основною частиною балкона є несуча плита, яка виконує основну функцію конструкції — опору. Так як ця плита нічим не захищена від зовнішніх впливів, таких як вітер, сонце, опади і перепади температури, по проходженню декількох десятків років опорна плита починає руйнуватися і для безпечної експлуатації обов’язково потрібно її капітальний ремонт. Причому звертати увагу варто не тільки на стан нижньої, але і верхньої плити. 

реклама

Як визначити що потрібно виконувати ремонт плити балкона? Потрібно уважно оглянути її на предмет появи тріщин, сколів, відшарувань, виходу назовні металевої армування. Відшарувався розчин необхідно повністю видалити, а з видимих частин металу потрібно видалити іржу і покрити грунтовкою, після чого можна приступити до відновлення цементного шару. При цьому застосовують спеціальні клейові суміші, які в подальшому не збільшать загальну навантаження на плиту.

Для запобігання подальшого руйнування відновленої плити її необхідно закрити від впливу навколишнього середовища. Також для зручності експлуатації балкона його можна засклити, що запобігатиме потраплянню на нього дощу та снігу, а також зробить температуру в холодну пору року більш прийнятною.

Чи варто робити додаткове утеплення на балконі, залежить від мети його використання. Якщо Ви проводите на балконі зовсім небагато часу (вийти ненадовго освіжитися, перевірити погоду на вулиці або повісити сушитися білизна), то його можна засклити без додаткового утеплення. Але якщо ж Ви хотіли б перетворити балкон в додаткову кімнату або зовсім зробити продовженням вже наявної у Вас кімнати, то варто задуматися про додаткове утеплення.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *