Різноманітність металопластикових вікон

реклама

пластиковое окноУ XXI столітті металопластикові вікна є не розкішшю, а елементом практичного і комфортного житла. На сучасному ринку віконних систем, переважна більшість займають металопластикові вікна. І це не дивно, адже вони мають великий термін служби і володіють високими показниками шумоізоляції та теплоізоляції. При виборі віконної системи багато покупців, велике значення приділяють таким характеристикам як: легкість в обслуговуванні, теплоізоляція , шумоізоляція, зовнішній вигляд.

 

Шумоізоляція 

Хорошу шумоізоляцію дають вікна, що складаються з стекол різної товщини. Така властивість допомагає уникнути резонансу. Так само важливим показником шумоізоляції є відстань між стеклами в склопакеті. Чим більше це відстань, тим гірше буде проходити звук. Так само практикується нанесення спеціальних шумоізоляційних плівок. 

 

Теплоізоляція

Важливу роль в теплоізоляційних якостях вікна, грає матеріал, з якого виготовлено скло. Високими показниками теплоізоляції володіє Низькоемісійне скло. Низькоемісійне скло має еміссівітет 0,17 — це дуже низьке значення, воно втрачає тепло повільніше ніж звичайне (Еміссівітет поверхні звичайного скла = 0,9), тому є добрим ізолятором. Так само на показники збереження тепла впливає фурнітура, використовувана в склопакеті. 

реклама

 

Естетичні властивості

Зараз технології дозволяють підібрати колір і форму вікна. Кольорові вікна можуть бути виготовлені за різними технологіями. 

Один з найпоширеніших методів декорування — це ламінація. При такому підході відбувається покриття конструкції вікна спеціальною плівкою. Плівка може мати найрізноманітніше забарвлення. Вона має щільну структуру, що сприяє хорошій стійкості до агресивних впливів і захисту від механічних пошкоджень: дощ, град, сніг, перепади температур. 

Наступний спосіб — це виготовлення вікон з кольорового пластику. При виробництві такого матеріалу, додається барвник, який і зраджує бажаний колір пластику. При такому способі фарбування не буде не зафарбованих місць. Колір як усередині вікна, так і зовні буде однаковий. 

І ще один спосіб — це нанесення барвника безпосередньо на вікно. При такому способі відбувається напилення спеціального барвника, який і надає бажаний колір. Для фарбування доступна широка кольорова гама. Напилення стійке до перепадів температур. 

Вікна бувають декількох видів. Глухі вікна — не мають стулок. Відповідно — це найдешевший вид. Поворотні вікна — стулки відкриваються як у звичайному дерев’яному вікні. Відкидні — відкриваються тільки у верхній частині, а нижня частина провертається на петлях. Поворотно-відкидні поєднують в собі, властивості двох типів наведених вище. Поворотно-відкидний тип вікон, є найбільш дорогим з усіх представлених видів склопакетів.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *