Розбираємося, як влаштований традиційний і прихований зливні бачки

реклама

зливні бачкиЗливний бачок — пристрій, наявне практично в кожній квартирі. Від його справності, зручності розташування та рівня шуму при включенні залежить не тільки ваш комфорт, але і настрій домочадців і сусідів.

 

Зливні бачки традиційного виконання мають три варіанти монтажу по відношенню до унітазу: під стелею, в декількох сантиметрах над сантехнічним приладом або безпосередньо на унітазі. Третій спосіб кріплення бачка найбільш кращий, оскільки не вимагає використання швидко зношуються манжети.

Пристрій зливних бачків різниться за місцем положення механізму спуску води. При верхньому положенні на кришці унітазу знаходиться спусковий клапан у вигляді головки з керамічних матеріалів або пластмасового циліндра. В якості пускового механізму для зливу води може використовуватися кнопка. При другому варіанті на бічній поверхні бачка мається керамічний або пластмасовий важіль.

 

Конструктивні елементи бачка

Зливні бачки виготовляються з фаянсових матеріалів, пластмас і металу. Але, незалежно від матеріалу, конструкція зливного бачка традиційного виконання є приблизно однаковою.Основні конструктивні елементи бачка:

  • груша, яка може бути поєднана з переливом, а можуть ці дві деталі функціонувати окремо;
  • поплавок, матеріал — латунь або пластмаса;
  • тяга;
  • рівень води;
  • поплавковий клапан;
  • з’єднувальний шланг.

реклама

 

 

Сучасні застінні бачки

Однак, зростаючі вимоги споживача до дизайну інтер’єру спонукали виробників сантехнічного обладнання створити принципово новий пристрій зливного бачка, який може бути повністю прихований від сторонніх очей в стіновий обшивці.

Приховані (потайні) застінні бачки виготовляють з поліетилену підвищеної міцності. По конструкції вони схожі на пластмасові каністри без ручки з отворами для труб і вушками для кріплення. У покупців сантехніки виникає законне питання про можливість ремонту такого бачка.

Ремонтопридатність застенного бачка забезпечується його конструкцією, що принципово відрізняється від традиційного виконання. Усередині встраиваемого бачка знаходиться блок — зливний пристрій, єдиний елемент, піддається поломкам. Витягувати блок для заміни можна через отвір, призначене для кнопки бачка. Знімаєте кнопку, дістаєте блок і легко змінюєте його на нову або відремонтовану деталь.


Застосування зливних бачків сучасної конструкції дозволяє економити простір, воду, до того ж, забезпечує низький рівень шуму.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *