Розсувні міжкімнатні двері

реклама

Розсувні міжкімнатні дверіРозсувні міжкімнатні двері швидко завоювали безліч шанувальників насамперед тим, що вони зручні для облаштування приміщення та дизайнерського оформлення. Вони, на відміну від орних, займають мінімально простір і крім того, полотна розсувних дверей можна сховати за гипсокартоновиє «фальшстену», що дає додатковий робочий простір.

На сьогоднішній день активно користуються попитом розсувні двері з верхнім кріпленням рейки і нижнім. І той і інший тип мають як свої плюси, так і мінуси. Основною проблемою розсувний дверей з нижньою направляючою в тому, що паз рейки дуже складно захистити від попадання в нього сміття, що призводить до порушення роботи, крім того нижня рейка значно псує і зовнішній вигляд підлоги і його поверхню. 

реклама

Конструкції розсувних дверей з нижньою направляючою, останнім часом, практично застосовують тільки у виробництві меблів. Розсувним міжкімнатних дверей з верхнім кріпленням подібні проблеми не загрожують, однак є і свої складності — ремонт такої двері ускладнюється тим, що зазвичай її полотно йде за «фальшстену», і для того, що б відремонтувати систему кріплення, доводиться демонтувати перегородку. 

Для того, що б уникнути можливих проблем з поломкою системи верхнього кріплення, при покупці або замовленні дверей особливу увагу треба приділити якості та надійності механізму, оскільки вона є основною причиною поломок розсувних дверей. Друге, на що необхідно звернути увагу при виборі міжкімнатних розсувних дверей — матеріал, з якого виконано полотно. Воно має бути максимально легким, це необхідно насамперед для того, що б рейок, закріплений на верхній частині дверної коробки не деформувався від надмірних навантажень. 

Зазвичай використовують у виробництві дверних полотен МДФ із захисною облицюванням. Такі двері будуть служити довго і не доставлять особливих проблем.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *