Самостійне перенесення дверного отвору в цегляній стіні

реклама

Самостійне перенесення дверного отвору в цегляній стініІноді з’являється необхідність у переносі дверного отвору в тій чи іншій міжкімнатних перегородці. Як правило, такий процес пов’язаний з безпосередніми змінами у внутрішньому дизайні приміщень або із змінами в інтер’єрі тієї чи іншої квартири.

У першу чергу, слід сказати про те, що нова дерев’яні міжкімнатні двері для цього не потрібно, її слід замовляти лише після того, як вже буде готовий новий дверний отвір. Вступати таким чином слід лише з тієї причини, що розміри цього самого нового прорізу для дверей, з різних причин, цілком можуть бути відмінними від розмірів вже придбаної вами двері, а це, у свою чергу, зумовить додаткові ремонтні витрати з відповідними роботами по підгонці вашого нового дверного отвору під розміри купленої раніше двері. 

А ось якщо у вас просто немає такої можливості, або навіть двері все ж вже готова, тоді всі роботи доведеться проводити відповідно до гранично ретельним виміром всіх необхідних розмірів і габаритів. 

реклама

Перш за все, відзначимо, що для проведення робіт по створенню нового дверного отвору потрібні деякі інструменти:

  • Пила-болгарка зі спеціальним диском, призначеним для роботи по каменю 
  • Рівень 
  • Олівець 
  • Рулетка 
  • Викрутка, зубило та молоток. 

Перед початком робіт також слід знеструмити електрика, видалити з безпосереднього місця робіт всю проводку, яка ймовірно там може розташовуватися, а також вимикачі та розетки . 

Після всього цього слід приступати до нанесення контуру нового дверного отвору. Для цього, за допомогою будівельного маркера або олівця, рівня і схилу, слід з двох сторін стіни отчертить контури майбутнього отвору. Після того, як контур завдано можна приступати до випилювання ділянки стіни за допомогою болгарки. Цей процес, до слова, прийнято робити безпосередньо з двох сторін вашої стіни. При цьому, також не забудьте підперти випилювати ділянку з обох сторін, тому, як він, все ж, має досить високою вагою. 

Після того, як дверний проріз буде випиляний, потрібно також встановити перемичку, щоб навантаження з дверного косяка знялася. Таке навантаження, до слова, цілком може з’явитися завдяки тиску самої кладки на верхню його частину, що може призвести не тільки до пошкоджень самих дверей, але також і до ризику обвалення цілої ділянки стіни.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *