Що не під силу фіранкам

реклама

жалюзиВам набридли традиційні штори, і ви хотіли б змінити їх на щось більш сучасне і практичне? Чи вас цілком влаштовує, як вони виглядають, але хотілося б більше функціональності? Уявіть: одним рухом руки сховатися і від сторонніх очей, і від нав’язливого сонця … Як і у всьому, що стосується інтер’єру, в оформленні вікон варто враховувати обидва моменти — і естетичність, і практичність. Обидві ці завдання успішно вирішують жалюзі.

Сучасні сонцезахисні системи — зовсім не обов’язково звичні вертикальні тканинні або горизонтальні алюмінієві жалюзі. Рулонні і плісировані штори, спеціалізовані системи для пластикових і євровікон, міжрамні жалюзі завойовують все більшу симпатію наших співгромадян. Їх можна використовувати «соло», і це дуже вдалий варіант для кухні, де часто для штор просто немає місця. А можна і в поєднанні з традиційними шторами, наприклад, для затемнення або розсіювання світла, регулювання напряму променів. Особливо це необхідно, якщо вікна виходять на сонячну сторону. Жалюзі допоможуть вам вирішити завдання, які не під силу звичайним шторам. 

 

Управляємо світлом 

Ваші вікна виходять на сонячну сторону, а улюблені штори не справляються з яскравими потоками світла? Не біда. За допомогою жалюзі ви зможете і повністю перекрити яскраве світло, і налаштувати освітлення згідно нагальним потребам або призначенню кімнати. Підібрати особливе освітлення можна для спальні, вітальні, кухні, дитячої або бібліотеки. 

Наприклад, у вас у вітальні домашній кінотеатр. Вам напевно знайоме неприємне відчуття, коли пробивається крізь фіранки світло заважає комфортному перегляду улюбленого фільму. У цьому випадку можна використовувати систему рулонних штор у поєднанні зі світлонепроникними тканинами. В «зібраному» ж вигляді такі штори практично непомітні і впишуться в будь-який інтер’єр, чого не скажеш про щільних важких шторах, які зазвичай використовують для затемнення. 

Однак рулонні штори можуть не тільки ефективно затемнювати, але і м’яко розсіювати світло — для цього використовується світла напівпрозора матерія. Недарма все частіше ці вироби використовують замість обридлих і малофункціональних фіранок. 

Використовуйте горизонтальні жалюзі з непрозорими (алюмінієвими або пластиковими) ламелями — така конструкція дозволить вам плавно регулювати світловий потік, а при необхідності забезпечить і повну светоізоляцію від зовнішнього світу. 

 

Підбираємо жалюзі під інтер’єр 

реклама

Оформлення вікна в будинку , безумовно, повинно поєднуватися із загальним інтер’єром кімнати. Широкий вибір матеріалів жалюзі дозволить вам без проблем підібрати вдалий варіант в потрібному стилі і кольорі. 

Якщо ви звикли до традиційних шторам, але вас приваблює зручність жалюзі — не біда. Ви цілком зможете підібрати варіант, що поєднує жалюзі із звичайними шторами: і звички змінювати не доведеться, і під інтер’єр підберете, і проблему затемнення вирішите. 

Для декорування пластикових вікон сміливо використовуйте спеціальні системи Isolite, це втілена функціональність. Вони кріпляться прямо на стулку вікна, утворюючи зі склом єдине ціле. Завдяки такій технології жалюзі не заважають відкривати і закривати вікно, не займають додаткової площі, а, крім того, не приховують естетичний вигляд самих євровікон. 

Якщо ви хочете створити в кімнаті затишну та комфортну атмосферу, яка так цінується будинку, — рулонні штори тут незамінні. Різноманіття кольорів та фактур дозволить підібрати відповідний варіант для будь-якого інтер’єру, зробити його цікавим і індивідуальним. У класичній вітальні, їдальні або кабінеті добре виглядають горизонтальні жалюзі з натурального дерева, а в сучасному інтер’єрі стилю «хайтек» — з алюмінію або пластику. 

 

Нестандартні вікна 

А що робити, якщо у вас не прямокутне або похиле (мансардне) вікно? Як оформити і затемнити вікно, підкресливши при цьому його форму? З цією проблемою відмінно справляються плісировані штори. Плісе виглядає сучасно і дуже стильно, а головне — ці жалюзі підійдуть для будь-якої кімнати і прикрасять будь-які, навіть прямокутні вікна. Ви можете оформити в єдиному стилі всі вікна в будинку, використовуючи залежно від кімнати різні забарвлення і фактури тканини. До речі, саме такими жалюзі оформлена нова квартира популярних акторів Ольги Дроздової і Дмитра Пєвцова. 

 

Зручне управління 

Вигідна відмінність усіх без винятку типів жалюзі від традиційних штор — легке управління. За допомогою ланцюжка, мотузки або прута ви можете регулювати висоту і кут нахилу ламелей жалюзі, але «немає межі досконалості» — практично для будь сонцезахисної системи передбачені різні варіанти автоматизації. Це можуть бути і кнопка поруч з вікном, і пульт управління, і вбудований компонент системи » Розумний дім «. Вибір залежить від індивідуальних особливостей вашого будинку. 

Що ж, жалюзі надають вам масу можливостей, як зробити ваш будинок ще більш затишним, практичним і оригінальним. А як їх використовувати — залежить вже від ваших бажань і потреб.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *