Шумоізоляція двері своїми руками

реклама

Шумоізоляція дверіПротягом дня ми спілкуємося з величезною кількістю людей, отримуючи ззовні гігабайти корисної і не дуже інформації. Найчастіше, прийшовши додому, ми від душі бажаємо, щоб наш будинок був фортецею, що захищає нас не тільки від лихих людей, а й від, проникаючих буквально з кожної щілини, сторонніх шумів.

При існуючій різноманітності вибору будівельних матеріалів та інструментів шумоізоляція двері своїми руками — це оптимальний вихід з положення. 

Ця процедура не зажадає від вас значних фінансових вкладень, так як відповідні матеріали напевно знайдуться у вас вдома, в дальньому кутку комори або шафи. Наприклад, якщо під рукою не виявиться повсті або пінопласту, з яких, як правило, виготовляються звукопоглинаючі накладки, то роль звукоізолятора цілком може виконати стару ковдру. 

реклама

Після того, як вами будуть проведені необхідні виміри габаритів вхідних дверей, будуть потрібні соснові рейки, з яких, згідно з отриманими даними, буде виготовлена рама. Підказка: товщина рами повинна бути 20мм при ширині в 30мм. Готово? Тепер, як ви вже, напевно, здогадалися, рама за допомогою поперечних рейок кріпиться до дверей. 

Шумоізоляція двері своїми руками практично завершена, але погодьтеся, двері, покрита численними отворами для шурупів, виглядає не дуже естетично. Не біда, за допомогою шпаклівки по дереву, наждачного паперу і олійної фарби (або лаку), цей дефект легко усунемо. 

В ідеалі, звичайно, було б проведення подвійний оббивки дверей. Для цієї мети купується спеціальний оббивний мат, який зверху можна задекорувати будь-якою тканиною за вашим смаком. За допомогою цвяшків наша звукоізоляційна система ретельно кріпиться по всьому периметру дверей. 

Готово! Шумоізоляція двері своїми руками успішно проведена! Господиня може приймати роботу.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *