Шумоізоляція в квартирі. Монтаж своїми руками

Шумоізоляція в квартирі. Монтаж своїми руками

Щоб максимально захистити свою квартиру від стороннього шуму треба виявити всі слабкі місця і придбати необхідні будматеріали для монтажу.

Його можна зробити власними силами і не обов’язково вдаватися до послуг будівельників.

Будматеріали, які використовуються для шумоізоляції продаються практично у всіх спеціалізованих магазинах і до того коштують вони дуже дешево.

Підготовчий етап

Звукоізоляція, особливо в старих панельних будинках, досить слабка, тим більше якщо буде зроблений капітальний ремонт.

  • При заміні старих труб утворюються щілини через які проникають багато сторонніх звуків. За допомогою еластичних герметиків їх слід ретельно закрити;
  • Вікна краще замінити подвійним склопакетом і заодно виявити всі отвори, які є на стіні. Їх доведеться поштукатурити і зашпаклювати;
  • Джерелом додаткового шуму є ніші, зроблені для вимикачів і розеток. Зазвичай вони досить великі і глибокі. Слід відключити електроживлення і лише потім приступати до роботи. Після виїмки розеток і вимикачів все порожнечі краще закласти використовуючи пінопласт або поролон. Потім вони ізолюються гіпсом. Можна повністю закрити ці ніші і поставити вироби відкритого типу.

Лише потім з’явиться можливість приступити до основних робіт по шумоізоляції стін.

Установка звукоізоляції

В якості ізолюючого матеріалу вибирають пінопласт, але він позначиться на вентиляції приміщення, а також мінеральну вату. Можна також поставити плити зі скловати або спеціальні шумоізолюючі, що мають товщину не менше п’яти-семи міліметрів.

  • На початку слід встановити обрешітку з дерева, але вона володіє невеликим резонансом, або металевих конструкцій. При кріпленні краще використовувати прокладки з поролону, так як це теж дасть шумопоглащающій ефект;
  • Наступним етапом буде монтаж звукоизолирующих плит або мінеральної вати;
  • Листи гіпсокартону буде нескладно встановити, так як цей матеріал дуже зручний в роботі;
  • Для створення сендвіч-панелей набувають спеціальні тонкі захисні плити. Вони наклеюються або прикріпляються безпосередньо до стіни і лише потім ставиться обрешетка.

Замість гіпсокартону можна встановити дерев’яні або пластикові панелі, але тут все буде залежати від власних уподобань.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.