Склопакети

реклама

Склопакети вважаються найважливішою складовою сучасного вікна. І адже не даремно, саме скління, найбільшою мірою, визначає не тільки зовнішній вигляд вікон, але також їх звуко-і теплоізоляційні властивості. Тому погані склопакети зводять нанівець практично всі переваги навіть якісної рами…

Склопакети

реклама

Склопакет являє собою «сендвіч» з декількох стекол з повітряними камерами між ними. Фахівці стверджують, що властивості склопакетів залежать від типу скла, з якого виготовлений даний склопакет, а також від його конструктивних особливостей. Найпоширенішими на сьогоднішній день є склопакети, містять в собі одну або дві камери, хоча їх може бути і більше… Навіть найпростіший склопакет, що складається з двох стекол може дозволити зменшити втрати тепла у Вашому приміщенні на 30-40% (порівняно зі звичайною рамою в два скла) і знизити рівень шуму в півтора-два рази. На даний момент основний варіант, який пропонують дуже багато фірм-виробників вікон, — це однокамерні склопакети толщіной24 мм. Умовне позначення їх такий: 4-16-4 (це означає, що блок складається з двох 4-міліметрових стекол, відстань між якими — 16 мм). Однак експерти рекомендують все ж вибирати більш «теплі» двокамерні склопакети, або склопакети із застосуванням енергозберігаючих технологій . 

Так звані енергозберігаючі (низькоемісійним) скла мають здатність відображати теплове випромінювання. Ці скла мають досить високий коефіцієнт опору теплопередачі (R = 0,52 м2 • 0С/Вт), завдяки чому взимку тепло з квартири не йде на вулицю, а влітку тепло зовні не проникає всередину. 

Технологія виготовлення склопакета досить проста, тому, на відміну від віконних профілів, склопакети виробляють в Україні. Спочатку скла ріжуть на листи необхідних розмірів і миють їх. Потім між склом кріплять «дистанційні рамки» виготовлені з алюмінієвого профілю. Зазвичай в них знаходиться спеціальний матеріал («молекулярне сито»), який поглинає вологу в камерах між склом, заповнених висушеним повітрям. Після цього «сендвіч» із стекол обжимают на спеціальному пресі і наносять герметик по всьому периметру.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *