Склошпалери

реклама

СклошпалериСклошпалери — це настінне покриття декоративного типу, за структурою схоже з тканиною на основі скловолокна. Вихідним продуктом тут служить спеціальне скло, в складі якого присутній велика частка кварцового піску, соди, вапняку і глини. Такий склад вигідно відрізняє матеріал від інших аналогів, бо всі його компонентиявляются природними, що гарантує відсутність шкідливих елементів хімічного походження і забезпечує високуюізносостойкость.

Вищевказані компоненти перед виготовленням скловолокна піддають високій термічній обробці, після чого ізполученной маси виплавляють тонкі волокна м’якої структури. З отриманих волокон формують різного роду нітіразной товщини, а потім йде виробництво матеріалу тканим способом. 

Для шпалер на основі скловолокна виробляють різного роду фактурні малюнки, де декор наноситься в несколькіхваріантах, а також в полотняному і кіперному плетінні.

реклама

Серед особливих переваг стеклообоев є їх натуральний склад, що забезпечує екологічний чістиймікроклімат в приміщенні, а також високу ступінь проникності повітря. Крім того, таке покриття обладаетантібактеріальним ефектом, на поверхні якого не скупчуються мікроби і мікроорганізми.Шпалери стеклотканевоготіпа не накопичують в собі статичних зарядів і пил, що служить основним алергеном в сучасних помещеніях.Поверхность матеріалу легко витримує дуже жорстку чистку та дезінфекцію за допомогою миючих засобів.

Конструкція скловолокна є неймовірно міцною і зносостійкого. Шпалери приховують і запобігають появленіедеформацій, тріщин, мають високий захист від гострих предметів, побутових ударів і подряпин.За рахунок чого, покритіеподобной структури володіє високим терміном служби, що досягає тридцяти років. Склошпалери володіють унікальнойспособностью до багаторазового перефарбуванню до двадцяти разів.

Крім цього, склошпалери є єдиним видом рулонного покриття, яке не горить і абсолютно Неподдерживается процес горіння. Крім цього, при контакті з вогнем такий матеріал не виділяє токсичних речовин. У зв’язку з цим, важливим аспектом при фарбуванні такого покриття є застосування фарби, яка також має високійуровень пожежної безпеки.

Однією з найбільш широких різновидів стеклообоев є стеклохолст малярного призначення або павутинка.Такоепокритіе служить декоративним і одночасно армирующим матеріалом під обробку поверхонь при сухомстроітельстве.

За рахунок високих пожежних характеристик, таке покриття найчастіше встановлюється на евакуаційних путяхмногоетажних будівель. Також його нерідко застосовують в заміських будинках і котеджах, забезпечуючи повішений уровеньпожарной безпеки для всього будови.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *