Скляні перегородки в побуті

реклама

Скляні перегородки в побутіОстаннім часом скло стало досить популярним будівельним матеріалом. Від стандартного його застосування у вікнах багато хто переходить до використання його при виробництві меблів, оформленні інтер’єру і навіть екстер’єру будинків, для зведення перегородок і для багатьох інших цілей. Поговоримо про те, наскільки зручно використання скла при створенні перегородок.

реклама

Користь перегородок очевидна — це візуальне та фізичне відділення частини приміщення, освіта «тематичного» або функціонального куточка з відведенням йому повністю або частково окремого приміщення. Однак звичні перегородки , що виготовляються з цегли, пластику та гіпсокартону нерідко стають причиною для «з’їдання» простору, неприємного перетворення приміщень у темні і похмурі «квадратики». Цього недоліку позбавлена скло. Оскільки воно прозоре (навіть матове скло має достатній коефіцієнт прозорості), воно пропускає світло і не створює відчуття «важкої» стіни. При цьому товщина скла невелика, що дозволяє заощадити кілька сантиметрів (а іноді і десятків сантиметрів) простору. 

Візуально скління перегородок є цікавим дизайнерським рішенням, ідеально відповідним як для класичного стилю, так і для модерну або хай-тека ( стиль хай-тек в інтер’єрі ). Але у скла все ж є кілька недоліків. Перший полягає все в тій же прозорості — приміщення не ділиться на повністю частини, і Ви завжди зможете бачити, що відбувається в іншій частині. Однак це вирішується нанесенням малюнка або придбання матового скла, крізь яке видно лише силует. Другий недолік — це низька міцність. Але і це вирішується, навіть декількома шляхами. Ви можете використовувати спеціальні плівки для покриття скла, а можете просто замовити скло товщі — розбити перше буде неможливо — воно тільки трісне, та й подряпати покриття складно, а розбити друге можна буде тільки кидаючи в нього булижники.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *