Скляні перегородки

реклама

Скляні перегородкиЗ бурхливим розвитком новітніх технологій особливе місце став займати дизайн інтер’єру. Особливою популярністю при проектуванні офісних приміщень користуються скляні перегородки. Перегородки бувають різні по конструкції, типом і розмірами, а також видами матеріалу, з якого виготовлені.

За місцем застосування скляні перегородки діляться на 3 види. 

 

За місцем їх застосування 

  • Офісні перегородки; 
  • Скляні перегородки в торгових центрах; 
  • Міжкімнатні суцільноскляні перегородки. 

 

За способом монтажу

  • Стаціонарні перегородки; 
  • Мобільні перегородки. 

 

За типом відкриваються фрагментів

  • Глухі перегородки (нема відкриваються фрагментів); 
  • Розсувні (скляні перегородки з розсувними дверима); 
  • Маятникові скляні перегородки (мають двері маятникового типу). 

 

реклама

1. Стаціонарні перегородки виготовляють з алюмінієвих, пластмасових, сталевих і дерев’яних елементів. Основу перегородки становить збірно-розбірний каркас, що досягає в довжину 6 і більше метрів, що складається з міцних профілів, з невеликою масою, що зручно для перепланування, демонтування і використання знову. Присутні декоративні елементи, які можна періодично міняти. 

Ця конструкція дозволяє встановлювати дверні та віконні прорізи різних видів. Для хорошої звукоізоляції і механічної міцності скляної перегородок конструктивними основними елементами стають склопакети. Склопакети складаються з загартованих протиударних стекол типу триплексу, сталініта, армованого скла. Для виключення прямої видимості між склом простір заповнюють каолінового ватою, скловолокном, матовими синтетичними плівками. Такими є глухі склопакети. 

Є скляні перегородки, скло яких спеціально зроблені з обмеженою видимістю з одного боку, з видами матового скла, які розсіюють світло: рифлене тоноване, «мороз», «метелиця». 

Стильно виглядають перегородки з склопакетів, склоблоків (як безбарвних, так і кольорових), стеклопрофилита. Їх виготовляють із пустотілих скляних блоків, при товщині від 80 до 100 мм, розмірами в плані від 145 * 145 мм до 295 * 295 мм. 

У склоблоків зовнішні лицьові сторони, як правило, гладкі, а внутрішні — рифлені, щоб розсіювався світло. 

Методом прокату отримують стеклопрофилит (профільне скло), його випускають з коробчатим і швелерним перетинами. Він, як і склоблоки, має хорошу світлопропускаючих здатність. 

Перегородки для офісів виробляють з різних видів скла: силікатної, органічного, акрилового, полікарбонатного. Популярним стало найбільш міцне полікарбонатні скло, з кращими характеристиками, ніж акрилове, що стоїть дорожче, що складається з об’ємних листів, товщиною від 4 до 25 мм, схожих на стільники. Відмінними механічними характеристиками користуються плити FWP 16 (з пірамідальною структурою). Стандартні розміри таких листів: 2100 * 6000 мм, 2100 * 7000 мм. 

2. Мобільні перегородки чудово вписуються в маленьких приміщеннях, маючи висоту до 2 метрів, довільні розміри. Модулі перегородок роблять, як правило, на замовлення. Секції збірні, зручні для перевезень навіть у легкових автомобілях. Звукоізоляцію покращують подвійні вікна і драпірувальні тканини. Можна вставляти жалюзі. Деякі серії з широкою стійкою, оснащуються дверима, мають різної довжини перегородки без нерухомого кріплення. Їх модулі з’єднують під усякими кутами круглими спеціальними стійками.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *