Створюємо правильний екран для ванної своїми руками

реклама

екран для ванної

Зробити екран для ванної своїми руками нескладно, хоча виробники сантехніки давно надають велику кількість виробів здатних задовольнити потреби будь-якого споживача. Залежно від вартості подібні вироби мають різну форму, колір, ступінь функціональності та інші особливості.

У вас є реальна можливість підібрати колір майбутньої розкішної ванни, підтримуючи решті дизайн ванної кімнати. Втім, якщо існують певні фінансові труднощі, не варто впадати у відчай. Після завершення робіт по створенню інтер’єру можна закрити непривабливий просвіт під ванною, використовуючи екран, який буде виконаний виключно своїми руками.

 
 
Екран для ванної з плитки найбільш популярний
 
Як правило, люди віддають перевагу плитці при створенні екрана для ванної. Цей факт випливає з того, що в інтер’єрі ванної найчастіше використовується різноманітна плитка, яку укладають на підлогу, стіни і навіть стеля ванної кімнати.

Беручи до уваги різні чинники і власні уподобання, екран, зроблений з плитки, може мати певні нюанси конструкції. Її особливість виражається в наступному, екран може бути капітальним і наглухо закривати весь простір, а тажке почасти відкритим або відкриваємим (дверцята, функціональне отвір і т.д.).

реклама

Необхідно відзначити, що капітальний екран, наглухо закриваючи доступ, значно знижує рівень безпеки у ванній кімнаті!

 

Установка глухих екранів не рекомендується

Фахівці не рекомендують установку глухих екранів, бо зазвичай під ванною знаходяться труби водопостачання та каналізації, а іноді й електрику.

І коли в закритому просторі відбувається пошкодження, вода починає розливатися, пошкоджується каналізація, то може бути пошкоджений ваш інтер’єр, а в гіршому випадку — сусідів знизу. Це неминуче спричинить небажані витрати.

Екран з плитки може бути розсувним. Проте подібний варіант також важко назвати кращим, так як процес досить трудомісткий, а такий матеріал зовсім припускає створення дверцята. При такому варіанті, укладаючи плитку, в екрані залишають акуратно оформлене робоче отвір для доступу до труб.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *