Сучасні віконні решітки

реклама

Сучасні віконні решіткиНеобхідність установки віконних решіток диктується далеко, на жаль, не блискучою криміногенною обстановкою в наших містах. Ці конструкції являють собою досить надійні металеві огорожі, що перешкоджають проникненню в будинок різного роду «темних особистостей». Якщо ще кілька років тому вони найчастіше були просто примітивними і грубо звареними виробами, то останнім часом стали все частіше з’являтися досить витончені грати з гарним дизайном і оригінальною конструкцією.

реклама

Всі сучасні віконні решітки можна розділити на дві великі групи: стаціонарні та вікна. Останні, у свою чергу, можуть бути розсувними, орними або знімними. Найбільш надійними і найважче піддаються злому вважаються стаціонарні віконні решітки. Однак на шляху їх повсюдного встановлення є одне дуже серйозне «але»: вони категорично заборонені пожежною охороною. Тому щоб не порушувати закон, потрібно використовувати тільки ті грати, які можна відкрити або зняти. Тільки от і «домушники» теж можуть з ними легко впоратися. Проте, найчастіше пожежа (а іноді і пожежна охорона) страшніше злодіїв, тому розглянемо варіанти установки відриваються віконних решіток. 

Фахівці рекомендують встановлювати на вікна орні решітки з внутрішнім замком в тому випадку, якщо приміщення не обладнане сигналізацією. Якщо ж така встановлена, то краще всього вибрати розсувні решітки, які встановлюються на вікна всередині приміщення. Таким чином, якщо раптом «лихим людям» все ж заманеться проникнути в приміщення, їх чекатиме спочатку це перешкода, а потім вже наряд позавідомчої охорони. Що стосується знімних грат, то їх зазвичай кріплять на болтах, тому такі конструкції легко і швидко демонтуються. Це, звичайно, зручно, якщо потрібно їх зняти для того, щоб, наприклад, помити вікна, однак така конструкція аж ніяк, м’яко кажучи, не збільшує їх стійкість до злому. Саме тому їх найчастіше за все використовують просто як прикраса в заміських будинках і котеджах. 

Віконні решітки можна зробити з самих різних видів сталевого прокату: смуги, прутка, квадрата, шестикутника. Найбільш надійні конструкції виходять з профілю. Віконні решітки зі смуги не так надійні, зате значно дешевше. Зустрічаються також і комбіновані варіанти: основа виробляється із смуги, а вставки — з гнутого профілю . Дуже важливо надійно закріпити віконну решітку, інакше ніяка міцна сталь не стане на заваді того, щоб зловмисники легко висмикнули з отвору.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *