Сучасні залізні двері

реклама

Сучасні залізні дверіУстановка вхідних дверей — відповідальний крок. Вибирати її потрібно ретельно, продумавши в се до дрібниць. Сучасний ринок металевих дверей пропонує безліч можливостей вибору, залежно від смаку і матеріальних можливостей покупця. У будь-якому магазині обов’язково мається фахівець-консультант, який допоможе вам вибрати оптимальний варіант і дати слушні поради з установки двері з металу.

Металеві двері виготовляють із заліза або сталі. Дешевше, звичайно, залізні двері. Але за рівнем безпеки вона така ж надійна, як і дорожча — сталева. Щоб вибрати двері, потрібно знати деякі критерії. Основні критерії — щільність каркаса, кількість ребер жорсткості, товщина листів, кількість навісних петель. Найбільша товщина листів складає 2мм. Чим більше ребер жорсткості, тим міцніше двері. Дуже важливо при виборі дверей враховувати надійності замку. Розрізняють сейфовий, циліндричний, кодовий, комбінований замки.

реклама

Основні характеристики замків — ступінь надійності і безпеки. Надійність — це відсоток ймовірності злому або поломки пристрою, число робочих циклів, які замок може витримати і не зламатися. Безпека — рівень секретності та стійкості до різних способів розтину. За ГОСТом розрізняють 4 класу безпеки замкової системи. Чим нижче клас замку, тим нижче його безпеку. Сучасні металеві двері для масового використання випускають в основному з вбудованою замковою системою 3-4 класів. Не менш важливу роль для безпеки двері грають протизнімні штирі і нащільники. Оптимальний варіант — три вбудованих в конструкцію дверей штиря. Їх потрібно розташувати ближче до кутів дверей.

Нащілинники встановлюють для заповнення щілини між рамою і отвором. Вони перешкоджають вибиванню двері. Петлі-найважливіший елемент двері. Їх підбирають індивідуально до кожної моделі. Все залежить від масивності, конструкції, розміру. Кращий варіант — петлі на підшипниках. Це гарантія легко про безшумного відкривання металевих дверей.

Металеві двері встановлюють не тільки для посилення безпеки, а й для тепло і звукоізоляції. Тому при виготовленні дверей між металевими листами прокладають утеплювач: поролон, ватин, мінеральну вату, гумові утеплювачі. Важливе значення має і зовнішній дизайн металевих дверей. Вибір залежить від того, де буде встановлена двері, в квартирі, офісі, магазині, банку, котеджі. Металеві двері легко піддається зовнішньому декору іншими матеріалами, такими, як ламінат, вагонка, шкіра, дерево, дерматин, пластик, МДФ та інше.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *