Текстильні шпалери

реклама

Текстильні шпалериТекстильні або тканинні шпалери по праву вважаються самим екологічним настінним покриттям. Вони прикрашали стіни ще вепоху Середньовіччя, а сьогодні є показником гарного смаку. У будь-якому інтер’єрі тканинні шпалери виглядають оригінально і розкішно. Незвичайна фактура цих шпалер, різноманіття візерунків, кольорів і малюнків роблять навіть самий простий інтер’єр вишуканим і гармонійним.

Виробляються текстильні шпалери з шовку, акрилу, велюру, ферта, лляних і бавовняних ниток. Процес їх виготовлення досить трудомісткий і складний. Текстильні шпалери не ткутся, як звичайні тканини, вони створюються шляхом наклеювання набумажную або флизелиновій основу ниток.

Існує багато різновидів текстильних шпалер. Розглянемо деякі з них: 

 

Лляні шпалери

Даний вид шпалер є самим затребуваним і самим недорогим. Шпалери з льону — це паперове полотно, ламіноване нитками натурального (комбінованого) волокна. Такі шпалери не вигорають на сонці, мають властивості звуко-та теплоізоляції, але не переносять вологи. Вони підійдуть для віталень, дитячих, спалень, але в приміщеннях з підвищеною вологістю їх краще не використовувати.

 

Джутові шпалери

Джут — це рослина, яка використовується для виготовлення мотузок і міцної тканини.Джутові обоіотлічаются вираженою фактурою, вони можуть бути однотонними, можуть мати малюнок, можуть бути під фарбування. Вибір даного виду текстильних шпалер на стіну дозволить приховати дрібні недоліки стін, вони невибагливі у догляді і досить стійкі до зношування.

реклама

 

Фетрові шпалери

Шпалери, виготовлені з фетру, вважаються найбільш екзотичним і незвичайним матеріалом для обробки стін. Виробляються такі шпалери зі штучного або натурального фетру, а за зовнішнім виглядом вони нагадують велюр.

 

Шовкові шпалери

Виготовляються шовкові шпалери з натуральних волокон шовку та віскози. У будь-якому інтер’єрі вони виглядають дуже багато і витончено, однак у продажі вони зустрічаються рідко.Найчастіше шовкові шпалери виробляються під замовлення. Одним з різновидів таких шпалер є рідкі шовкові шпалери. Вони виготовляються з шовку, підданого спеціальній обробці.

 

Рідкі бавовняні шпалери

До складу даних шпалер входять волокна натуральної бавовни, клейовий склад і натуральні барвники. Бавовняні шпалери є суху суміш, яку перед початком використання необхідно розвести невеликою кількістю води. Інтер’єр з такими шпалерами виглядає багато і урочисто.

 

Велюрові шпалери

Такі шпалери є найдорожчими. Висока вартість обумовлена дуже складною технологією виробництва. Виготовляються вони з паперу і нейлонового ворсу.

 

Шпалери на синтетичній основі

Дані шпалери менш популярні, але все ж вони є непоганим варіантом для обробки стін. В якості основи в таких шпалерах використовується поролон, завдяки якому шпалери мають гарну звуко-ітеплоізоляціей. Крім того, шпалери на синтетичній основі дуже добре приховують всі недоліки стін, тому витрачати час на підготовку поверхні не доводиться. Ще однією незаперечною перевагою таких шпалер є порівняно низька вартість.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *