Тепла водяна підлога

Тепла водяна підлога

реклама

Тепла водяна підлога — це система обігріву, яка використовує в якості теплоносія циркулирующую гарячу воду. Механізм роботи досить простий: на підлозі кріпиться спеціальна гнучка труба, по якій рухається гаряча вода, яка з’єднана з системою центрального опалення або котлом. В ідеальному випадку, краще підключити трубопровід до газового котла. Цей варіант обігріву не залежить, від сезонного відключення опалення, тиску і коливання температури.

реклама

Водяний теплою підлога складається з вузла змішування гарячої води і трубопроводу. В якості трубопроводу застосовуються металопластикові труби або з шитого поліетилену. Їх перевага в невеликому опорі, гнучкості та теплопровідності. Після установки труб, їх заливають цементним стягуванням.

Вузол змішування теплоносія необхідний для управління температурою водяної підлоги і її підтримкою в потрібному діапазоні. Як правило він складається з насоса, колектора і термостатичного змішувача.

В даний час система теплої підлоги дуже популярна, оскільки має ряд переваг:

  • низька вартість установки, а оскільки для багатьох споживачів важливо заощадити на установці статі після покупки потрібного обладнання.
  • сумісність елементів системи водяного теплої підлоги з будь-якими видами підлог, наприклад, ковролін, плитка, ламінат або лінолеум.
  • автономне використання теплої підлоги шляхом підключення його до існуючої системи опалення, наприклад, до котла або центрального опалення.
  • економія теплової енергії, наприклад, в звичайному житловому будинку економія сягає до 30%, а в приміщеннях з стелями більше 3-х метрів — до 50%.
  • заміна інших приладів опалення системою теплої водяної підлоги, дозволить найбільш ефективно використовувати житловий простір.
  • немає залежності від перебоїв з електроенергією, завдяки підключенню до автономних джерел тепла.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *