Точка роси в будівництві

реклама

точка росыТочка роси в будівництві — це природне явище, яке необхідно вивчати і вміти керувати цим процесом. Зі шкільної програми ми знаємо, що до складу повітря входить азот, кисень, інертний газ і водяну пару. Простіше кажучи, це вода, яка знаходиться в газоподібному стані, і при певній температурі повітря і тиску, повітря насичується і відбувається процес конденсації водяної пари, тобто випадання в росу.

Наприклад, влітку це ранкова роса, вдень повітря досить прогрівається сонцем і здатний утримувати водяну пару. У нічний час доби температура повітря знижується, і повітря досягає насичення і відбувається процес випадання в росу. Взимку цей процес можна спостерігати на водопровідній трубі або металевому предметі, який занесли в тепле приміщення.

реклама

Повітря має бути вологим у житловому приміщенні, але великий вміст вологи спричиняє багато проблем. Коли стіни вологі і скла запітнілі, про комфортний проживанні можна тільки мріяти. Сирість плюс тепло це сприятливі умови для розвитку грибків і цвілі, що не безпечно для здоров’я.

Точка роси в будівництві відіграє велику роль, створити комфортні умови в приміщенні можна за допомогою утеплених стін , енергозберігаючих пластикових вікон , і хорошої вентиляції. Сучасні ізоляційні матеріали, енергозберігаючі скла, допоможуть створити бажаний комфорт і затишок.

Точка роси в будівництві

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *