Тренди в дизайні інтер’єру житлових приміщень

Тренди в дизайні інтер'єру

реклама

Як і в будь-якій сфері життя, модні тенденції та віяння присутні і в дизайні житлових інтер’єрів. У 2014 році також намітилися свої тренди в дизайні інтер’єрів — деякі є продовженням минулого року, інші спливли з 50-х років минулого сторіччя. Дизайн інтер’єру 2014 налічує кілька основних тенденцій.

Еко стиль — еко дизайн. Це наявність предметів з дерева в інтер’єрі — дерев’яні стільниці для кухні, їдальні — причому, з грубою, що не обробленою поверхнею. Це може бути меблі, дерев’яні панелі, також з грубою необробленої фактурою.

Також еко стиль передбачає наявність кімнатних рослин — міні городи, квіткові панелі.

Поєднання різних стилів — fusion, еклектика — перетікання одного стилю в інший. Можливо, знадобиться перепланування квартири, де кухня плавно перетікає у вітальню, вітальня перетікає в передпокій і кухню.

Дизайн інтер’єру квартир передбачає наявність вантажних предметів декору, меблів у стилі Shabby chik — облуплений, уживаний, поношений шик.

У моді предмети хенд мейд — безумовний тренд в інтер’єрі цього року. Це вироби ручної роботи — вишивка, в’язані пледи, накидки, диванні подушки, а так само макраме — панно, кашпо, абажури.

реклама

Вироби з латуні і міді популярні ще з минулого сезону. Особливо гарні для кухні та ванної кімнати — тарілки, блюда, водяні крани, раковини.

Студія дизайну інтер’єру може запропонувати різні стилістичні рішення та напрямки в модних тенденціях цього року — арт-деко, готика, бароко.

Замовити дизайн інтер’єру квартири в сучасних тенденціях можна у професіоналів. Дизайн студія Face-home до ваших послуг.

Дизайн-проект 3 кімнатної квартири  в стилі французького Провансу також є в нашому портфоліо. Легкий і світлий середземноморський стиль теж в тренді цього року, як і повітряний, прозорий інтер’єр у стилі Loft. Loft, тобто горищний, але в сучасних реаліях цей стиль трансформувався в інтер’єр для останніх поверхів — світлий з великим об’ємом.

Цього року мода на квіткові принти на білому тлі.

Дзеркала — додають обсяг в інтер’єрі, більше світла і повітря.

Етнічні мотиви з азіатських країн, Африки та Мексики — це предмети побуту, низькі меблі, сувеніри та аксесуари привезені з подорожей, текстиль в етнос стилі.

Модні напрямки в дизайні інтер’єрів квартир у цьому році поєднують різні стильові рішення, фактури матеріалів, декоративні елементи.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *