Типи фундаментів

Типи фундаментів

реклама

У даній статті ми з вами поговоримо про те які типи фундаментів існують і розглянемо їх особливості.

Як відомо будь-яку будівлю має фундамент, інакше будинок просто напросто НЕ простоїть навіть років п’ять. Стіни його почнуть тріскатися, а сам будинок згодом зовсім впаде. Але якщо навіть будинок має фундамент, але він був підібраний не правильно, то з часом одна зі сторін будинку почне йти в грунт і тоді вже не чого не поробиш.

Будинок доведеться зносити і будувати за новою, саме тому перш ніж починати будь-яке будівництво рекомендується спочатку розібратися з фундаментом, зрозуміти які види фундаментів існують, який підійде для саме для вашої ділянки, а також ознайомитися з технологією будівництва фундаменту . І тільки потім вже можна починати зводити будівлю.

Типи фундаментів

На сьогоднішній день відомі такі типи фундаментів як:

  • стрічкові;
  • плитні;
  • стовпчасті;
  • пальові.

Стрічкові є найбільш популярними так як вони міцні та довговічні. Зазвичай на них зводять багатоповерхові будинки, але в останні роки їх використовують і при споруди заміських будинків так як вартість ізготавліванія не висока.

реклама

В процесі ізготавліванія потрібно бетон і арматура необхідної товщини.

Плитні використовуються в основному при будівництві невеликих будинків. Плитний фундамент являє собою суцільну плиту, на якій потім зводять будинок або будь-яке спорудження. Використовують даний вид фундаменту в основному в тих місцевостях, де рівень грунтових вод знаходиться на глибині в 1 метр.

Стовпчасті використовують в основному при будівництві котеджів, в яких не передбачений підвал. Витрата матеріалу при такому фундаменті мінімальний, що дозволяє заощадити досить таки велику суму грошей.

Пальові напевно найдешевші і найпростіші, такий фундамент підійде найбільше для дерев’яних будинків і котеджів. Палі встановлюються на глибину в 2 метри і верхня частина їх з’єднується між собою довгими металевими рамами.

На цьому все, тепер думаю ви знаєте який вид фундаменту найбільше підійде саме для вашого проекту будинку.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *