У квартирі холодно? А чи не поміняти радіатори?

реклама

поміняти радіаториУ квартирі холодно і сиро, а ми, як завжди, звинувачуємо комунальне господарство: не подають тепло, економлять, чи не догледіли. Проте варто задуматися, що не завжди причина саме в комунальних службах і в їх несумлінності — батареї не можуть служити вічно: вони забиваються, іржавіють і просто протікають. У даному випадку, звичайно, розумно було б їх просто замінити і насолоджуватися теплим і затишним будинком.

Прийшовши в спеціалізований магазин, дуже легко загубитися у величезному асортименті. При виборі нових батарей, необхідно враховувати ряд факторів. Один з них — гаманець. Економним і розумним варіантом для вас стане покупка радіаторів, не сильно відрізняються за розміром від ваших колишніх батарей, можна купити біметалічні радіатори тут . Монтаж системи опалення задоволення не з дешевих, тому менше різниця в розмірах — менше додаткових робіт. 

Якщо ж кошти вам дозволяють і ви готові трохи почекати, то цілком непогано б поміняти радіатори, які будуть придатними у всіх аспектах. Варіанти є — можна вибрати з чавунних, сталевих, алюмінієвих і біметалічних. 

реклама

Найнадійнішими були і залишаються чавунні радіатори. Ще в будинках радянської будівлі вони стали надійним джерелом тепла в холодну пору року. Такі батареї мають багато переваг: вони дуже надійні і міцні, не течуть і послужать вам пів століття. Ціна їх невелика, якщо ще враховувати той фактор, що встановивши саме їх, ви надовго забудете про проблеми опалення. Однак чавунні радіатори мають кілька мінусів: великий обсяг ребер (вони довго нагріваються), через деякий час тепловіддача зменшитися з причини засмічень і величезну вагу (можуть виникнути незручності і складності при установці). 

Ще один варіант для вибору — сталеві радіатори. Вони застосовуються в системах з природною і примусовою циркуляцією тепла. Мають ряд переваг — висока тепловіддача, невелика ціна і зовнішній вигляд. На відміну від чавунних радіаторів, сталеві іноді володіють системою, яка дозволяє регулювати тепловіддачу. Їх його встановлення не проблемна і не забирає багато часу, оскільки сталеві батареї дуже легкі. Однак у цьому і полягає основний мінус даної системи: товщина стінок 1.5 см, що, разом з низькою корозійною стійкістю, призводить до швидкого зносу. 

Алюмінієві батареї також дуже популярні серед споживачів тепла. До переваг можна віднести елегантний вигляд і легкість самої конструкції. Радіатори з алюмінію мають найбільшу тепловіддачу, в порівнянні з іншими варіантами. Але також існують вагомі недоліки: висока чутливість радіатора до перепадів тиску в системі теплозабезпечення і різна реакція на якість і температуру води. 

Якщо ви ще не зупинили свій вибір на представлених варіантах, але готові заплатити на порядок більше за тепло в будинку — біметалічні радіатори включають в себе плюси всіх вищевказаних варіантів. Поєднання заліза і алюмінію забезпечує більшу ефективність батарей: вони швидко нагріваються і довго тримають тепло після відключення, і при всьому цьому не виглядають громіздко і незручно.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *