Участь дизайнера у виборі пластикових вікон

реклама

Участь дизайнера у виборі пластикових віконЗвичайно ж, більшість людей, при плануванні інтер’єру своєї квартири або котеджу, прагнуть до того, щоб він не був стандартним і нудним. Ретельно вибираючи обробку інтер’єру, меблі, підходячи з усією скрупульозністю до кольорової гами і «фасоном» майбутнього приміщення, треба пам’ятати і про дизайн вікон, особливо в заміських будинках — він теж може бути стильним і сучасним.

 

Роль дизайнера при виборі пластикових вікон 

Відчутно допомогти вам у цьому питанні зможуть дизайнери фірми, в якій ви будете купувати вікна. До того, як замовляти вікна, ви повинні визначити для себе, які саме пластикові вікна, виходячи з ваших умов проживання, вам потрібні: скільки в них буде камер, наявність енергозберігаючого скла, колір; які функції їм необхідно виконувати (звукоізоляція, міцність скла, безпека і т.д.). 

Дизайн вікон в цьому випадку полягає в тому, щоб підібрати конфігурацію вікна, тобто кількість стулок і способи їх відкривання; вигляд і ширину використовуваних стекол, число камер у склопакеті, їх товщину, колір рам, щоб вони ідеально вписувалися в інтер’єр, дизайн будинку . Так само з дизайнером необхідно обговорити установку нових підвіконь і відливів (матеріал, з яких вони будуть виготовлені, конфігурація, розміри). Консультант порадить вам, які аксесуари будуть більш доречні на ваших вікнах: москітні сітки, обмежувачі для відкривання стулок і т.д. 

реклама

До вас додому відправлять кваліфікованого заміряє, який має досвід в конструкціях віконних прорізів у будинках різних типів і серій. У підсумку, після того, як вибрали оптимальне дизайнерське рішення для ваших вікон, вже можна приступати до початку монтажних робіт. 

 

Розміри, форми, кольору …

При визначенні дизайну вікон існує багато різних варіацій з розмірами, формами і кольором. Конфігурація пластикових вікон може бути самою різною: і прямокутної, і трикутної, ітрапецієподібної. Профіль з ПВХ можливо нарізати і зварити по будь-яким кутом. Розмір вікон у житлових і офісних будівлях буває різний, на спеціальному обладнанні вікна будь-якого розміру виготовлять з точністю до міліметра. Для досягнення гармонії між вікнами і фасадом будівлі, архітектор прогляне безліч варіацій. Скління можна так само розділити візуально — для цього застосовують декоративні фальш-палітурки різних розмірів і форми. 

Можна підібрати рами вікон таким чином, щоб вони володіли кольором, найбільш гармоніює з фасадом (наприклад, пластикові рами кольору «під дерево»). До того ж зовні і зсередини вікна можуть мати різний колір (наприклад, зсередини вікно біле або коричневе, а зовні — червоне, синє або зелене). 

За допомогою пластикових вікон з накладними декоративними елементами можна відтворювати історичний фасад. Встановивши такі елементи на вікна з ПВХ , можна виконати невеликі карнизи або пілястри, а також відтворити расстекловка в історичному стилі. Завдяки сучасним технологіям, можливо виготовити пластикове вікно практично в будь-якому стилі — від бароко до конструктивізму.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *