Установка нового вікна своїми руками

реклама

Установка нового вікна своїми рукамиПотрібно підготувати проріз. Треба взяти молоток і зубило і відколоти нижню кладку. Тепер потрібно приготувати розчин, при цьому змішуючи пісок і цемент у співвідношенні 4 до 1. Потім вже потрібно буде розчинити за інструкцією пластифікатор і, трохи помішуючи, додаємо по немногу його в суміш до потрібної нам консистенції. Потім викладаємо розчин який вийшов кельмою на поверхню отвору. 

Після ставимо на цей розчин підвіконня . Він обов’язково повинен нависати над вашою стіною не менше, аніж на 35 мм. І звичайно ж перевіряємо, наскільки добре і якісно ми підігнали наш підвіконня до стіни і лежить Чи він горизонтально. Якщо необхідно звичайно, то тоді вирівнюємо його, підклавши туди шматок шиферу. Після залишаємо на ніч, щоб наш розчин встиг схопитися. 

На наступний день готуємо водонепроникний брус. Для того щоб його зробити потрібно з листа нержавіючої сталі вирізати смугу довжина якої повинна відповідати віконного отвору шириною 19 мм і товщиною 5 мм. Після необхідно покласти розчин або ж мастику безпосередньо в паз підвіконня, а вже після цього вставляємо туди цю металеву смугу. Потрібно нанести мастику в паз, куди вже встановлений водонепроникний бар’єр. 

реклама

Якщо ж у вашої нової віконної рами існують виступи на кінцях перекладин, їх потрібно буде відрізати. Потім потрібно вставити ваш новий віконний блок на місце. Ну і обов’язково закріпити його в отворі при допомогою клинів зверху ну і знизу. Після цього потрібно перевірити, щоб ваше вікно стояло щільно а головне рівно, а стулки могли без проблем відкриватися і закриватися. 

Потім добре закріплюємо вікно. Для цього потрібно намітити олівцем по 2 або 3 фіксатора по довжині кожного вашого косяка. Головне, щоб всі вони повністю співпали з цеглою, а не зі стиками які знаходяться між ними. Потім на місці вашої кожної позначки олівцем потрібно просвердлити отвори в стіні на глибину, яку рекомендує виробник. Тепер вже забиваємо дюбелі в отвори на ваших одвірках, а вже викруткою потрібно буде вкручувати шурупи. Ну а потім потрібно буде закрити ці місця спеціальними ковпаками або ж можна дерев’яними пробками. 

Після цього необхідно закрити стики. За допомогою пістолета потрібно буде втиснути ваш розчин безпосередньо в щілини між віконною рамою і краями стінки. Ну а при наявність можливості, краще зробити це і з внутрішньої ну і звичайно і з зовнішнього боку вікон. Щоб знову приступити до роботи потрібно дати розчину схопитися. Після чого ви повинні будете закласти стик між стіною і віконною рамою із зовнішнього боку. Найкраще це зробити герметиком. 

Потім встановлюємо підвіконну дошку при цьому вставляючи її у відповідний паз вашої віконної рами. Для найкращої фіксації вікна можна буде прибити дошку до рами цвяхами ну і вже накосив або ж можна вкрутити посередині шурупи. 

Коли всі ці роботи виконані, проводиться штукатурення стін безпосередньо навколо рами і підвіконня. Ну а щоб не забруднити раму, можна буде прикрити її чим небудь прікрить.В кінці загладжуємо поверхню. Найкраще це зробити кельмою. Ну і склять вікна.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *