Установка пластикових вікон з ПВХ

реклама

Установка пластикових вікон з ПВХНа ринку вже приблизно 15 років тому стали випускати склопакети з ПВХ, дерева, алюмінію. Популярність на такі вікна нахлинула моментально. Покупці не замислювалися, що буде з цими вікнами років через 7-10. Проблеми виникали. Через 6-7 років деякі покупці пластикових вікон починали нарікати на те, що у вікна взимку дме. Давайте разом розберемося, у чому може бути проблема.

 

Проблеми вікон ПВХ

Першочергова проблема, яка виходить «назовні», це утруднене відкривання і закривання вікна. Часто буває, що взимку на склопакетах утворюється конденсат, він стікає на підвіконня і утворюється калюжа. На всі ці біди повинні бути відповіді, і вони є. Їх три: неправильне виготовлення, встановлення та експлуатація. 

При виготовленні пластика повинні додаватися спеціальні присадки з добавками. Якщо цього не робити, то ваш пластик року через чотири може пожовтіти, тріснути. 

Щоб не попастися на неякісну продукцію таких вікон, слід уточнювати фірму і місце виробника даних вікон. Якщо замовити вікна Rehau , ви залишитеся задоволені своїм вибором протягом декількох десятків років. 

реклама

 

Необхідно знати при замовленні

Найперше, що потрібно зробити, це зробити замовлення вікна. Ви залишаєте свою адресу проживання, до Вас виїжджає заміряє, заміряє Ваш віконний отвір, тут же вислухає всі Ваші побажання, і грунтуючись на всьому цьому, ви отримаєте вартість Вашого склопакета. Особливу увагу приділіть кресленнями ваших вікон, перепитаєте, якщо Вам щось не зрозуміло. 

 

Правильна послідовність установки

Після того, як всі нюанси з замерщиком вирішені, на заводі виготовляються ваші вікна. Після цього їм вам привозять, виробляють демонтаж старого вікна і ставлять нове. Установка нового вікна відбувається в кілька етапів: 

  • свердлити отвори в рамах для кріплення до стін;
  • вставляються рами і вирівнюють за рівнем;
  • за допомогою кріплень рами фіксуються;
  • за місцем ставляться відливи;
  • між стіною і рамою щілину запінюється;
  • за місцем встановлюються підвіконня;
  • склопакети і стулки встановлюються на своє місце.

Рама вікна повинна бути на третину товщини стіни з боку вулиці. Тут варто приділити увагу, що раму зобов’язані встановити строго по вертикалі і горизонталі. Щілина між віконною рамою і стінкою не повинна перевищувати 30 міліметрів. Підвіконня встановлюється за допомогою монтажної піни. 

Внутрішнє оздоблення укосів в основному робиться за допомогою пластику.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *