Утеплення вікон

реклама

Утеплення віконДля міських жителів утеплення вікон на зиму є звичайною процедурою. Крім утеплення старих вікон, із завданням збереження тепла в приміщенні допоможе впоратися установка замість звичайних дерев’яних вікон пластикових.

реклама

Теплозащита є однією з основних функцій вікна. Завдяки цій властивості всередині приміщення забезпечуються комфортні умови, зменшується даремний обігрів вуличних повітряних мас. Вже довгий час початок зими супроводжується у нас традиційним утеплення старих дерев’яних вікон, які навесні доводитися підфарбовувати, тому що облупилися віконні рами. Старі вікна не можуть впоратися з морозами і породжують вельми неприємні протяги у квартирі.

Чим же краще нові пластикові вікна в порівнянні з традиційним утепленням? 

— Конструкція пластикового вікна герметична і здатна зберігати тепло навіть при сильних вітрах. У закритому стані вікна з ПВХ не допускають протягів, і це, у свою чергу, робить непотрібною процедуру утеплення вікна на зимовий період. 

  • Завдяки тому, що несучий каркас пластикового вікна (який знаходиться всередині пластикових профілів) виготовлений із сталевого оцинкованого профілю, такі вікна досить міцні й стійкі. 
  • Пластикові вікна самі по собі, без додаткових зусиль, дозволяють в зимовий час підняти температуру в приміщенні на п’ять градусів. 
  • Встановивши склопакети з топлосберегающім покриттям, ви зможете економити на електроенергії, оскільки в зимовий період це покриття частково відображає назад у квартиру інфрачервоне випромінювання, утримуючи, тим самим, тепло. У літній же період, завдяки такому покриттю, відбивається теплове випромінювання сонця, і повітря в приміщенні, яке знаходиться на сонячній стороні, набагато менше нагрівається. 
  • Після того, як закінчилася зима, немає необхідності чистити і підфарбовувати вікна. Пластикові вікна вимагають мінімального догляду і здатні без зміни властивостей і кольору прослужити вам більше 40 років. 
  • Встановивши пластикові вікна, ви забудете про обов’язкову щорічної процедурі утеплення та фарбування вікон.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *