Утеплення пластикових вікон

реклама

Сьогодні питання заощадження тепла в приміщенні вирішується за допомогою установки пластикових віконних конструкцій, прогумовані елементи яких передбачені для запобігання поддува у віконному отворі. Але навіть тривимірний склопакет не завжди здатен вирішити питання теплоізоляції, так як небажані протяги дуже часто виникають в місцях зіткнення віконної рами і отвору. Утеплення пластикових вікон — процедура необхідна для підвищення їх теплоізоляційних властивостей.

утепление пластиковых окон

реклама

Необхідність в послузі утеплення виникає через неякісного монтажу або зношування віконної конструкції. Перш ніж приступати до утеплення укосів, потрібно перевірити саме вікно на предмет наявності в ньому дефектів. Адже найчастіше втрата тепла і протяги — результат неякісного прилягання стулок дверцят, зношеність гумових ущільнювачів. Майстри бригади «Капремонт» готові прийти на допомогу відрегулювати і замінити пошкоджені або вийшли зі ладу елементи фурнітури, тим самим сприяти утепленню отвору.

Спочатку ми знаходимо причину тепловтрати через віконний отвір, і якщо її провокує сама пластикова віконна конструкція, то майстри приймаються за усунення неполадок. Найчастіше утеплення вікон передбачає регулювання запірних механізмів, повернути в стрій які можна за допомогою спеціальних ексцентриків. Заміна ущільнювачів — також поширена міра, спрямована на утеплення пластикових вікон. Вона здатна підвищити якість зчеплення стулок і самої віконної конструкції. Дана реставраційна процедура потрібна для тих вікон, ущільнювачі яких втратили свої якості через інтенсивної експлуатації або постійного впливу вітру і сонячних променів.

Якісні прогумовані утеплювачі в повній мірі виконують покладену на них функцію герметизації. Не тільки матеріал, але сама процедура утеплення прорізу повинна бути на належному рівні. Неправильна укладання утеплювачів і регулювання запірних систем може спричинити за собою збір конденсату, а значить і появи цвілі в точках неналежного примикання пластикових стулок і рами. Таким чином, утеплення пластикових вікон спочатку варто довірити професіоналам, адже виконання робіт дилетантами може не тільки не забезпечити очікуваного результату, але й погіршити теплоізоляційні показники пластикового вікна.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *