Утеплення вхідних металевих дверей своїми руками

реклама

Утеплення вхідних дверейПри настанні холодів металеві двері є найбільш вразливим місцем, саме через неї з Вашого будинку випаровується тепло. Таким чином, питання, чим утеплювати двері, стає більш ніж актуальним. Дане питання потрібно вирішувати при покупці дверей, попередньо уточнивши, чи є там взагалі утеплювач і якщо є, то з якого матеріалу? Візьміть собі на замітку те, що визначити наявність утеплювача в металевих дверей можна тільки розпилявши її навпіл, природно цього ніхто не робитиме.

реклама

Тому, деякі організації надають можливість присутності при утепленні двері перед приварюванням другого листа металу або обшивкою. Після того як визначилися, що утеплення дверей обов’язково, напрошується питання який матеріал вибрати? Чим взагалі утеплюють вхідні двері?

На даний час найбільш поширені два види утеплювача це мінеральна вата і пінопласт. Вони користуються попитом через своїх високих тепло — і звуку — ізолюючих властивостей, стійкості до займання, міцності, довговічності і крім того вони не виділяють токсичні речовини. Утеплювач у металевих дверей розташовується між двома сталевими листами, він повинен заповнювати дверну коробку рівномірно, без пустот. Однак його необхідно захистити від вологи, це питання вирішується за допомогою листів фанери, які укладаються з двох сторін і в обов’язковому порядку обтягається гідроізоляцією. 

Якщо Вам заважають сторонні звуки, які доносяться до вас через двері то цю проблему можна вирішити за допомогою МДФ накладок. Металеві двері граніт , обшиті МДФ накладкою, не тільки збільшать звукоізоляцію, а й прикрасять Вашу двері, тому що вона може бути виконана в будь-якому кольорі і з оригінальним візерунком. Також використовують як утеплювач поролон, синтепон, пінополіуретан, деревну стружку і спеціалізовані утеплювачі. Вибір матеріалу залишається за покупцем, в цьому і полягає перевага вхідних металевих дверей. Кожен набуває двері виходячи зі своїх побажань і фінансових можливостях.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *