Вибираємо маркізи на вікна правильно!

реклама

Козирки, маркізи, або як їх ще називають коробові маркізи, можуть стати чудовим захистом від надлишкових сонячних променів або порятунком від неприємного вітру і невеликого дощику. Так що придбати маркізи — це відмінна ідея. Але як не помилитися з їх вибором, на що звертати увагу в першу чергу? Адже люди з давніх часів придумували різні навіси, щоб уберегтися від сонця. І якщо перші маркізи представляли собою простий шматок тканини, розтягнутий над вікном на реечки, то з часом ці навіси модифікувалися і перетворилися в красиві сучасні навіси-маркізи, різновидів яких зараз величезна кількість.

маркізи на вікна

Зараз для всіх типів маркіз використовується так звана маркізние тканина, яка на 100% складається з акрилу. Акрилові тканини досить міцні, крім того вони не вигоряють на сонці і не пропускають воду. У середньому якісні маркізи здатні витримати температуру від -300 до +500 С.

І навіть у тому випадку, якщо ваші сусіди зверху будуть постійно лити на маркізу воду, вона не порветься. Але, на жаль, занадто сильні атмосферні опади здатні пошкодити конструкцію, тому іноді дизайнери і будівельники радять використовувати для заміських будинків, рідко відвідуваних господарями, які не маркізи, а більш міцні тенти для дачі, хоча вони не такі гарні.

При сильному вітрі маркізи обов’язково потрібно складати, інакше ви ризикуєте пошкодити конструкцію. Тому дуже зручно, коли на маркізи встановлені вітрові датчики, які допоможуть уникнути поломки маркізи і навіть пошкодження фасаду через вітер.

 

Як правильно вибрати маркізи на вікна?

Маркізи на вікна здатні створити особливу атмосферу, затишок і оригінальний стиль, а також привнести в будні любителя комфорту багато приємних сюрпризів. Але щоб згодом не розчаруватися у своєму виборі, подорожуючи залами торгових центровпо або Інтернету в пошуках маркіз, майте на увазі наступні 5 пунктів:

  1. Знати особливості різних типів маркіз.
  2. Вибирати вироби від надійного виробника.
  3. Перед покупкою проконсультуватися з менеджером продає компанії.
  4. Звернути увагу на колір і тип тканини, а також форму маркізи.
  5. Взяти до уваги не тільки власні естетичні уподобання, а й особливості архітектурного стилю і дизайну приміщення , ступінь освітленості вікон, а також навколишній ландшафт.

 

Особливості конструкції маркіз на вікна

Отже, згідно з першим пунктом, який, по суті, є найголовнішим це ті ази, які кожному покупцеві бажано знати.

 

Маркізи на вікна бувають наступних видів:

 

Вертикальні маркізи

Призначені для захисту від сонця, вітру, опадів. Принцип дії вертикальних маркіз нагадує рулонні штори. Вони стануть надійним захистом віконного отвору від різних впливів ззовні.

реклама

 

Висувні горизонтальні маркізи

Зручно встановлювати на терасі або веранді для комфортної роботи або відпочинку, так як вони працюють на основі «ліктьового» механізму.

 

Балконні маркізи

Призначені для вікон з балконом. Вони дозволяють ходити на весь зріст по балкону, регулювати довжину козирка і відчувати себе захищеним.

 

Терасні маркізи

Відрізняються міцним механізмом, який захистить навіть від потужних поривів вітру. Терасні маркізи захистять кафе, тераси, веранди, майданчики для відпочинку від зайвого втручання атмосферних явищ.

 

Коробчасті маркізи

Найчастіше використовуються для захисту не простих, а вторинних вікон. Вони виконуються у вигляді короба і їх іноді встановлюють і на двері.

Встановлюючи маркізи, краще мати справу тільки з авторитетними виробниками, які виготовляють маркізи з комплектуючих Франції, Італії, Німеччини та США.

 

У чому допоможуть консультанти?

Питання типу тканини, стилю та кольору майбутніх маркіз Ви, звичайно ж, можете вирішити самостійно, але для більшої впевненості, довіртеся фахівцям компанії, до якої ви звернулися. За правилами, дизайнер повинен здійснити виїзд на об’єкт і, оцінивши обстановку, допомогти Вам вдало купити маркізи вашої мрії, які не тільки прикрасить фасад будівлі, а й створять куточок сучасного комфорту.

Пам’ятайте, що маркізи на вікна квартир або приватних будинків за своєю специфікою відрізняються від маркіз для кафе. Перш за все, тим, що вони маленького розміру і мають вигляд простого козирка над вікном з красивим хвилястим воланом, на який можна нанести будь-яку рекламну напис або логотип.

А, приміром, маркізи для кафе мають потужну конструкцію, за рахунок якої вони можуть висуватися від фасаду на відстань до 6 м., і таким чином захищають від опадів великі літні майданчики, створюючи на них комфорт і затишок.

Отже, величезний вибір різноманітних форм і розмірів маркіз допоможе зробити Вашу квартиру або кафе особливими і неповторними. Так що сміливо вирішуйтеся і, порадившись з дизайнерами, вибирайте те, що підійде саме Вашій оселі. А якщо Ви при цьому скористаєтеся нашими порадами, то будете дуже задоволені зробленим вибором!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *