Вибираємо скляні штори для ванної кімнати

скляні штори для ванної

реклама

Який елемент дизайну може показати, що власник квартири стежить за модними тенденціями? На це здатні, наприклад, скляні штори для ванної кімнати. Як багато їх попередники і аналоги, скляні штори захищають поверхні меблів для ванної, стіни і підлогу від вологи і бризок. Але роблять вони це не в приклад краще, залишаючись при цьому елементом декору і показником достатку господаря.

Якими бувають скляні штори?

Залежно від конфігурації можна виділити панельні штори, розкладні, розсувні, орні і поворотні.

Перший вид є найбільш дешевим. В даному варіанті скляна штора являє собою перегородку, що закриває тільки ту частину ванни, в якій встановлено душ.

Розкладні штори зручні у використанні і мають нескладну конструкцію. Вони кріпляться на металевому каркасі, який, часто, будучи хромованим, поряд зі стильними ручками виглядає особливо красиво.

реклама

Розсувні скляні штори перетворюють ванну в душову кабіну. Завдяки оригінальному пристрою, вони не займають багато місця, тому купити скляну шторку для ванної розсувного типу зазвичай намагаються люди, стиснення в квадратних метрах.

Скляні штори з орними і поворотними дверцятами підійдуть для ванної будь-якого типу і інтер’єру.

Кольору, фактури і форми

Зовнішній вид скла має різноманітні виконання, тому можна підібрати штори для ванної будь-якого дизайну та кольорового вирішення. Скло може бути класичним прозорим або мати інший колір. Часто в оформленні стекол застосовується матове напилення, тонування, нанесення фактур або рельєфний малюнок. Оригінально виглядають скла з мозаїчним узором або дзеркальними вставками.

Розглядаючи той чи інший варіант скляних штор, необхідно відштовхуватися від їх сумісності з ванною. Більшість виробників роблять шторки, підходящі до класичних ванним прямокутної форми і стандартного розміру. Інші ж виробляють скляні штори безпосередньо під свої моделі ванн. Володарям ванн незвичайних форм і розмірів буде досить складно підібрати штори, так само як і знайти фірму, що виконує скляні штори для ванної на замовлення.

Безпека експлуатації та догляд

У багатьох людей, особливо старшого покоління, ванна зі скляними шторами викликає недовіру. Їх побоювання зрозумілі: скло — крихкий і ненадійний матеріал. Але тільки не загартоване скло, з якого виготовляють скляні штори. Воно має високу міцність і здатне витримувати значні механічні навантаження. Щоб його розбити, потрібно постаратися. Але якщо таке раптом станеться, оскільки не зможуть травмувати знаходяться поруч людей.Загартоване скло розпадається на безліч невеликих за розміром шматочків з гладкими краями, що безпечно для дітей і тварин.

Ванна зі скляною шторою виглядає чудово! Але за умови правильного догляду. Вона легко очищається спеціальними миючими засобами, не містять абразиву. Уникнути розлучень і патьоків можна, витираючи шторку насухо після використання. Також скла деяких моделей мають грязевідштовхувальне покриття.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *