Вибираємо вікна для будинку

реклама

Вибираємо вікна для будинкуВікна різних виробників широко представлені на сучасному ринку будівельних матеріалів. Але незважаючи на найширшу лінійку пропонованого товару, вибір якісних вікон являє собою дуже важкий захід. Ціни аналогічних товарів однакової якості, але різних виробників можуть відрізнятися дуже значно.

реклама

А різноманіття вікон і їх різні модифікації здатні збити з пантелику навіть досвідченого і розбирається в питаннях вікон фахівця, не кажучи вже про звичайний покупця.

 

Однак існує кілька основних правил, які дозволять уникнути покупки товару низької якості. 

  • Занадто дешеве — не завжди буває якісним. Цей принцип стосується і вибору вікон. Слід пам’ятати про нього навіть тоді, коли реклама з упевненістю заявляє про зворотне. Нехай не відразу, а з часом, але низька ціна на вікна обов’язково нагадає про себе непрацюючої або відвалилася фурнітурою, появами щілин та іншими проблемами. Тому краще всього купувати вікна перевірених часом виробників. Високопрофесійна компанія «Фабрика Вікон» у Запоріжжі пропонує якісні послуги з монтажу вікон і гарантує надійність і якість фурнітури. 
  • Купуючи металопластикове вікно, слід пам’ятати те, що якщо сам склопакет німецький, то це не означає, що фурнітура також вироблена в Німеччині. Буває недобросовісні виробники, заощаджуючи кошти, використовують фурнітуру китайського або турецького виробництва, у результаті це відбивається на гаманці покупця такого вікна. При покупці вікна слід вимагати сертифікат якості не тільки на склопакет, але і на всі комплектуючі вироби. 
  • Не менш важливим питанням є не тільки вибір вікна, але і його установка. При неправильному монтажі вікон, коли він проводиться без використання рівня, в приміщення можливе попадання вологи, вікно буде погано відкриватися і закриватися, а через якийсь час прийде в непридатність. 

Тому так важливо з усією відповідальністю підійти до вибору компанії, яка проводитиме монтаж і установку вікон. Поговоріть з близькими і знайомими Вам людьми, відвідайте тематичні форуми, зберіть всю необхідну і цікаву для Вас інформацію, а тільки потім звертайтеся в ту чи іншу компанію. Не варто соромитися вимагати сертифікати відповідності та якості продукції, обов’язково задавайте «незручні» запитання. Пам’ятайте, що від цього залежать не тільки суми ваших витрат, але що більш важливо — ваш комфорт і здоров’я.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *